Aerobic

Aerobic patří k nejoblíbenějším druhům cvičení v České republice. Aerobic má spoustu různých podob, může se cvičit se speciálními pomůckami, ve vodě, s tanečními prvky nebo s prvky převzatými z bojových umění. Při cvičení aerobicu se zpevňuje a posiluje tělo a spalují se kalorie. Aerobic je proto vhodný pro ty, kteří chtějí pár kilo shodit, nebo si udržet svou váhu.

Aqua aerobic, Body form, Bodystyling, Dance aerobic, Dětský aerobic, Interval aerobic, Kick-box aerobic, Step aerobic, Tae Bo
prvnípředchozí1 2 3dalšíposlední
5 cviků pro celé tělo 02

5 cviků pro celé tělo

Cítíte se čím dál rozlámanější kvůli předvánočnímu úklidu a shonu? Protáhněte se s námi a procvičte celé tělo pomocí pěti cviků inspirovaných jógovým cvičením. Cviky, které uvolní tělo i mysl, pro vás komentuje trenér hit fitness flóra Honza Jirkal.
pokračování článku...
8min05

8 minut na zpevnění

Vyzkoušejte rozcvičku trenérky Petry Munduchové, díky které zpevníte tělo, posílíte core a přestanou vás bolet záda a klouby.
pokračování článku...
aerobic

Aerobic

Aerobic je kondiční cvičení při hudbě, které je zaměřené na rozvoj oběhové soustavy a na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti.
pokračování článku...
aqua

Aqua tréning

Milujete běh, tanec nebo jógu, ale v horku vás pohyb moc neláká? Skočte do vody a užijte si svoje oblíbené cvičení.
pokračování článku...
Aqua Zumba

Aqua Zumba - vyzkoušejte nový styl Zumby

Aqua Zumba je nový typ vodního tance se základem v aqua aerobicu. Je to zábavný způsob jak bezpečně cvičit a přitom se pobavit.
pokračování článku...
Body Form

Body form

Body form je cvičení aerobního charakteru, které obsahuje jednoduché choreografie v první polovině cvičení a posilování zaměřené na tvarování všech svalových partií ve druhé části. Někdy bývá body form uváděn jako druh aerobicu. Ke cvičení se mohou využívat také různé pomůcky, a to zejména ve druhé - posilovací části. Body form pomáhá zvyšovat fyzickou kondici a zpevňovat a tvarovat zejména problémové partie těla.
pokračování článku...
bodystyling

Bodystyling

Bodystyling pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se soustřeďuje na formování svalů celého těla, můžete se ovšem zaměřit pouze na problémové partie – stehna, hýždě a břišní svaly. Bodystyling je kombinace klasického aerobiku, který slouží k zahřátí celého těla, a posilování. Tempo se střídá podle toho, které svalové skupiny zrovna procvičujeme, přičemž byste měli periodicky střídat svaly horních a dolních končetin, aby nedošlo k jejich přetížení.
pokračování článku...
Břišní PEKÁČ 01

Břišní PEKÁČ

Nezapomínejte na pohyb ani v zimním období! Cvičitelka Hanka Kynychová pro vás má pár cviků, díky kterým posílíte a zformujete problémové partie i doma. Balancujte!
pokračování článku...
kettlebell

Činky kettlebell

Už jste slyšeli o kettlebell? Do těchto zvláštních činek se speciální rukojetí je nyní zblázněná celá Amerika. Cvičení s kettlebell je vhodné zejména na posilování, ale hodí se i pro procvičování rovnováhy celého těla.
pokračování článku...
Cvičením proti fybromyalgii: Jak se vyrovnat s chronickou bolestí a únavou

Cvičením proti fibromyalgii: Jak se vyrovnat s chronickou bolestí a únavou

Život je pro vás o poznání těžší, když trpíte fibromyalgií. Lidi s touto diagnózou bolí všechno víc než ostatní. Tato chronická nemoc ovlivňuje doslova každou minutu života. Jste unavení, v hlavě máte místo myšlenek jakousi podivnou mlhovinu. Jak z toho ven?
pokračování článku...
prvnípředchozí1 2 3dalšíposlední
V této sekci bylo nalezeno celkem 27 článků.