Američané objevili zázračné ovoce na hubnutí. Acai berry

Američané mají nový zázrak na hubnutí. Bobule ovoce Acai jsou v poslední době obrovským hitem mezi všemi, kteří se snaží zhubnout. Díky koktejlům a lékům z tohoto exotického ovoce se to prý podařilo i těm, kteří se o shození nadbytečných kil pokoušeli marně už léta.

Ovoce acai, které roste na palmách v Brazílii, obsahuje velké množství antioxidantů, udajně dokonce nejvíc ze všech druhů ovoce a zeleniny. Antioxidanty působí příznivě na lidský organismus, snižují například pravděpodobnost vzniku srdečně-cévních chorob a některých typů rakoviny.

Pro hubnutí je však důležitější vysoký obsah vlákniny, která napomáhá trávení. Podle některých zdrojů acai dokonce rychle přínáší pocit sytosti, a tak napomáhá snížit počet potravin, které člověk za den sní.

Mezi nejpopulárnější potravinové doplňky obsahující acai berry, jak se ovoce anglicky jmenuje, patří koktejly a léky. Obrovskou popularitu bobulím zajistila moderátorka Oprah Winfrey, která se o nich dvakrát zmínila ve své televizní show. Internet je nyní plný videí a blogů lidí, kteří díky acai zhubli.

Zároveň se však objevuje hodně názorů upozorňujících na to, že jde o obyčejný podvod. Kromě praktik společností, které své výrobky propagují přes nevyžádané emaily a spamují v různých diskuzích, odborníci varují i před samotnou show Oprah Winfrey. Podle některých moderátorka ve svém pořadu občas dává neuvážené rady, které nejen že nemusí fungovat, ale můžou lidem i uškodit.

Anglické video, které vyjmenovává všechny klady "acai berry:"


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Autor: jana (25.10.2009)
Dalsi chytak jako vse ostatni......copak neni pomalu pulka Ameriky tlustych a obeznich lidi???/Mimochodem nechutne obeznich/Kdyby to fungovalo bylo by stihlounky vsichni ne???Ona sama Oprah za penize udela reklamu cemukoliv.....to je proste Amerika.Muzu posoudit ziju tu 10 let a vim sve.....ale kdo neveri at vyzkousi ,preji hodne stesti!
Re:
Autor: lenka (24.03.2011)
Píšete tu věci nesmyslné.Acai je funkční.Nejdřív zkoušejte,a pak pište.Mám vyzkoušenou Acai na sobě a díky ní jsem zhubla 15 kg a co víc nemusela jsem se omezovat v jídle a cvičit!!Nyní pomáhám lidem pomocí Acai zhubnout,mám svoji poradnu na hubnutí a již za sebou spoustu výsledků již na hodně zákaznicích!!A co víc,začínala jsem tím,že jsem si program acai vyzkoušela nejdříve na sobě a nyní svým zákazníkům ukazuji vlastní výsledky.A proč Američani jsou obézní?Většina Američanů se stravuje od rána do večera v MC a cpe se hranolky a hamburgery a na to nefunguje bohužel žádný přípravek.Při Acai můžete jíst normálně,ovšem s vyjímkou těchto potravin jako jsou hamburgery,hranolky a podobně.Takže než něco napíšete,nejdříve sama na sobě vyzkoušejte!!Doporučuji!!
Re: Re:
Autor: lucie (15.04.2011)
dobrý den chci se zeptat měla jste acai berry nebo acai berry thin?já užívám acai berry teprve týden ale zatím žádné změny nepocituji tak ještě vyčkám.děkuji předem za odpověď.
Re: Re: Re:
Autor: Trener fitness (22.04.2011)
S Akai berry se stenčí leda vaše peněženka... bruxy.regnet.cz/web/…
Re: Re:
Autor: Lucie (21.06.2011)
Zdravím paí Lenko, začla jsem tabletky užívat včera a hned jsem lítala na toaletu a dnes to šlo ven spodem a i vrchem. Je možné mít komplikace po tabletách.
Děkuji za odpověd.
KONTAKTUJI PRÁVĚ VÁS, JAK TU PÍŠETE, ŽE MÁME NA SOBĚ ACAI VYZKOUŠENÝ.