Aqua aerobic

Aqua aerobic je forma aerobicu, která se cvičí ve vodě. Někdy se při něm používají pomůcky, které mají nadnášet, nebo naopak zvětšit ve vodě zátěž. Výhodou aqua aerobicu je, že neopotřebovává klouby a je při něm menší riziko zranění než při běžném aerobicu.

aqua

Aqua tréning

Milujete běh, tanec nebo jógu, ale v horku vás pohyb moc neláká? Skočte do vody a užijte si svoje oblíbené cvičení.
pokračování článku...
Aqua Zumba

Aqua Zumba - vyzkoušejte nový styl Zumby

Aqua Zumba je nový typ vodního tance se základem v aqua aerobicu. Je to zábavný způsob jak bezpečně cvičit a přitom se pobavit.
pokračování článku...
Cvičením proti fybromyalgii: Jak se vyrovnat s chronickou bolestí a únavou

Cvičením proti fibromyalgii: Jak se vyrovnat s chronickou bolestí a únavou

Život je pro vás o poznání těžší, když trpíte fibromyalgií. Lidi s touto diagnózou bolí všechno víc než ostatní. Tato chronická nemoc ovlivňuje doslova každou minutu života. Jste unavení, v hlavě máte místo myšlenek jakousi podivnou mlhovinu. Jak z toho ven?
pokračování článku...
Cviky na hubnutí

Cviky na hubnutí

V tomto článků se podíváme na neúčinější cviky na hubnutí a na to, které aktivity vám pomohou shodit přebytečná kila.
pokračování článku...
aqua01

Fitness pod vodou

Využijte bazén k plavání, relaxaci, ale i ke zpevnění celého těla. Jak na správné posílení stehen, břišních svalů či stabilizaci páteře, vám poradí trenérka Michaela Kalkantová.
pokračování článku...
Aqua Combat

Představujeme dynamické cvičení ve vodě Aqua Combat

Údery a kopy, které v Aqua Combat využíváme, však nejsou mířeny proti cvičencům navzájem. Jde o bezkontaktní pohybovou aktivitu. Cílem cvičební lekce není, aby se cvičící skupina stala bojeschopnou. Jediným soupeřem a protivníkem se stává odpor vody, který se cvičenci snaží porazit.
pokračování článku...
aqua

Aqua aerobic

Aqua aerobic patří, jak už název napovídá, mezi formy aerobicu. Od ostatních se ovšem liší prostředím, ve kterém se cvičí. Celá lekce probíhá v hluboké, nebo v mělké vodě (sahá po pas nebo po prsa). Aqua aerobic je jemnou formou aerobicu, protože se u něj tolik nezatěžuje páteř, klouby a kardiovaskulární systém. Pomáhá zvyšovat fyzickou kondici, prospívá při hubnutí a tvaruje tělo. Odpor vody zvyšuje intenzitu cvičení a současně masíruje svaly.
pokračování článku...
V této sekci bylo nalezeno celkem 7 článků.