Badminton

Badminton je jeden z nestarších raketových sportů, který se hraje ve dvojici nebo ve čtveřici. Venku se badminton hraje pouze rekreačně, profesionálové upřednostňují vnitřní kurty kvůli omezení vlivu větru na míček. Badminton patří k velice rychlým sportům, u kterých se můžete pořádně zapotit.

Badminton

Badminton

Badminton je sport pro dva (resp. dvě dvojice), kde proti sobě protivníci raketou odpalují opeřený míček přes síť a snaží se, aby oni sami neudělali chybu a naopak ji udělal soupeř. Tento sport zná řada lidí především ze svého dětství, proto může leckoho překvapit, že badminton patří mezi nejrychlejší raketové sporty, míček může dosáhnout rychlosti až 300 km/hod.
pokračování článku...
badb

Indoor sporty

Zůstaňte v pohybu nezávisle na počasí. Skočte do bazénu, vyrazte si zahrát golf nebo vyzkoušejte badminton.
pokračování článku...
Racketlon: To pravé pro milovníky raketových sportů

Racketlon: To pravé pro milovníky raketových sportů

Také tento sport u nás zavedla propagátorka různých sportů, usměvavá vícemistryně světa v racketlonu, Zuzka Kubáňová. Jde o kombinaci čtyř nejoblíbenějších raketových sportů - bavit se bude každý!
pokračování článku...
badminton

Sport právě pro vás

Odreagovat se? Zpevnit tělo? Zhubnout? Máme pro vás tipy na sporty, při kterých dostanete tohle všechno v jednom, aniž by vás to stálo fůru času nebo peněz. Vyzkoušejte jeden nebo všechny, jak je libo…
pokračování článku...
V této sekci byly nalezeny celkem 4 články.

Aktuality