cyklistika - horská kola

cyklistika - horská kola

Sportovní disciplína letních olympijských her v Londýně

Letní olympijské hry v roce 2012

XXX. letní olympijské hry 2012 se budou konat v anglickém Londýně. Slavnostní zahájení proběhne 26. července 2012 a ukončení 12. srpna 2012.
pokračování článku...
bike

Video: Pražské cyklostezky - Z Dolních Břežan do Tróji

Dnešní cyklistickou trasu začneme v Dolních Břežanech, pojedeme přes Písnici, dále po modřanské cyklostezce kolem golfového hřiště v Hodkovičkách, potom budeme pokračovat Podolím až k Náplavce, cestou pojedeme kolem Národního divadla, Rudolfina, pokračujeme přes Karlín až do Tróji k umělému kanálu a cestu zakončíme u ZOO.
pokračování článku...
Prazske cyklostezky

Video: Pražské cyklostezky - Z Krčského lesa do Radotína

Dnešní cyklistickou trasu začneme v Krčském lese a pojedeme kolem Nádraží Krč, Braníku, přes Barrandovský most, Malou Chuchli a Lahovičky až do Radotína.
pokračování článku...
Prazske cyklostezky

Video: Pražské cyklostezky - Z Lipence do Kazína

Dnešní cyklistickou trasu začneme u golfového hřiště v Lipenci, pojedeme přes lávku do Radotína, podél Berounky do Černošic a naší trasu skončíme na Kazíně, kde se točilo Pupendo.
pokračování článku...
bike

Video: Pražské cyklostezky - Z Náměstí Jana Palacha na Okoř

Dnešní cyklistickou trasu začneme na Náměsí Jana Palacha, pojedem do Tróje, přijedeme do Stromovky, pokračovat budeme Šáreckým údolím a cestu zakončíme na Okoři.
pokračování článku...

Cyklistika (horská kola)

Skalnaté stezky, složitá stoupání a technické sjezdy poskytnou v soutěži na horských kolechspoustu výzev pro jezdce. Divácky je tento sport také velmi atraktivní.
pokračování článku...
V této sekci bylo nalezeno celkem 6 článků.