Den otevřených dveří ve Studiu Alt@

Taneční Studio Alt@ - Hala 31 pořádá v neděli 20. února Den otevřených dveří. Od 10 hodin budou probíhat ukázky lekcí pro děti a odpoledne, od 14.00 potom také lekce pro dospělé.

Dopolední program je určen především dětem. Studio Alt@ nabízí kurzy pro miminka od 6 měsíců a tanečky pro děti od 2 do 3 let, na nichž děti cvičí za doprovodu rodičů a poté kroužky současného tance pro děti od 4 do 14 let. Cílem těchto kurzů je již od raného věku rozvíjet pohybové schopnosti dětí, jejich kreativitu, schopnost soustředění, spolupráce ve skupině, paměť, představivost a další důležité vlastnosti. Kromě toho nabízí dětem možnost stát se členem party, naučit se zodpovědnosti k ní a tím pádem kvalitně trávit volný čas. Rozdělení do věkových skupin, která sahá od batolícího věku až po dospělost, umožňuje dětem kontinuální rozvoj. Není třeba po dosažení určitého věku hledat nový kroužek, celá skupina dětí spolu vyrůstá a posunuje se ze skupiny do skupiny.

Odpoledne je pak určeno tanečně-pohybovému vyžití dospělých. Nejprve dojde na hit současnosti, aerobní cvičení s prvky latinsko-amerických tanců ZUMBU, po ní bude následovat lekce PILATES, speciálního posilovacího cvičení napomáhajícímu správnému držení těla, vhodnému mimo jiné jako doplněk zumby, protože uvolní a posílí svaly, jimž se zumba nevěnuje. Na závěr přijde trochu alternativy v podobě lekce SOUČASNÉHO TANCE. Tato lekce je určená pro ty, kdo chtějí o pohybu více přemýšlet, rozvíjet svoje pohybové schopnosti, naučit si lépe uvědomovat vlastní tělo a polohy, do nichž se při tanci dostává.

Všechny lekce jsou zdarma a vedou je zkušení pedagogové s dlouholetou praxí.

Během Dne otevřených dveří nabízí Studio Alt@ permanentky a kurzy se slevou 20%!

Více informací o celodenním programu najdou zájemci www.altart.cz


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.