Dny fitness s Česko se hýbe

vám zdarma otevřou dveře ke sportu

Zbyla vám po dovolené nějaká kila navíc? Nechce se vám naskočit do pracovního tempa? Přichází čas pro výběr toho správného fitness přesně podle vašich představ. Možností je mnoho, seznamte se s kluby, ve kterých to ještě neznáte.

Právě pro vás připravila iniciativa Česko se hýbe ve dnech 20. - 22. září již potřetí dny otevřených dveří ve více než 200 fitness centrech po celé republice.

Do celorepublikového projektu jsou zapojeny nejen samotná fitness centra, ale i odborné organizace, jako je Česká komora fitness nebo například Všeobecná zdravotní pojišťovna.

Přijďte si zdarma zacvičit a vyzkoušet si nová sportovní prostředí. Vyškolený personál vám poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy. Seznámíte se s novinkami mezi cvičebními trendy jak ve fitness tak v aerobních aktivitách, a to vše pod vedením zkušených lektorů. Vyberete si to pravé fitness přesně pro vás a vaše známé. Takové, které bude splňovat veškeré vaše představy. Pohyb se stane nedílnou součástí vašeho běžného života. Seznam zapojených fitness center naleznete na www.ceskosehybe.cz. Stačí si jen vybrat.


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.