Fitness centrum

Fitness centrum je velmi oblíbené místo pro cvičení, ve kterých si můžete zlepšit fyzickou kondici a posílit celé tělo. Fitness centra obvykle nabízejí širokou škálu posilovacích strojů, z nichž si každý vybere. Pokud jdete do fitness centra poprvé, nezapomeňte se poradit s intruktorem, který vám vysvětlí, jak se jednotlivé stroje používají a na co si dát při cvičení pozor.

Česko se hýbe

Česko se hýbe: Přijďte si zdarma zacvičit do 53 fitness center

Den otevřených dveří „Česko se hýbe“ se uskuteční ve vybraných fitness centrech 17. září
pokračování článku...
kettlebell

Činky kettlebell

Už jste slyšeli o kettlebell? Do těchto zvláštních činek se speciální rukojetí je nyní zblázněná celá Amerika. Cvičení s kettlebell je vhodné zejména na posilování, ale hodí se i pro procvičování rovnováhy celého těla.
pokračování článku...
cvik na břicho

Cviky na břicho

Kdo by nechtěl mít krásné ploché a pevné bříško? Nevíte, jak správně cvičit? Pokud si chcete zpevnit břicho a nevíte, jaké cviky jsou účinné, nechte se inspirovat našimi tipy. Připravili jsme pro vás sérii 6 cviků na břicho, které jsou prověřeny léty cvičení! Nebuďte líní a vyzkoušejte je s námi.
pokračování článku...
Cviky na hubnutí

Cviky na hubnutí

V tomto článků se podíváme na neúčinější cviky na hubnutí a na to, které aktivity vám pomohou shodit přebytečná kila.
pokračování článku...
záda1

Cviky na záda

Asi to všichni znáte, cviky na záda si každý užil v dětství v povinném tělocviku. Málokoho však tenkrát napadlo, že mu jednou ty nudné cviky budou chybět! Záda jsou však po celý den velmi namaháná. Nosíte kabelku na jednom rameni? Hrbíte se? Sedíte často u počítače? V tom případě vaše záda přímo volají po úlevě. Nebojte, tentokrát už to nebude nudné cvičení v tělocvičně. Pusťte si příjemnou hudbu a zacvičte si cviky na záda doma. Budete se cítit báječně.
pokračování článku...
zadek

Cviky na zadek

Snad každá žena a dívka chce mít pevné a pěkné pozadí. Bohužel je to někdy velice těžké. Za trochu námahy však pevný zadek určitě stojí. Pokud budete pravidelně cvičit následující cviky na zadek, už se nebudete stydět vyjít v plavkách na pláž či k bazénu. A navíc - pokud jste si mysleli, že jsou cviky na zadek obtížné a fyzicky náročné, budete po přečtení článku mile překvapeni!
pokračování článku...
Power Plate

Dokonalá postava za pár týdnů? Zkuste Power Plate

Pokud se vám nechce trávit hodiny v posilovnách, možná se našlo řešení. Po celém světě se začíná rozšiřovat "zázračný" posilovací stroj Power Plate®, oblíbily si ho také celebrity jako Madonna, Nicol Kidman či Kylie Minogue.Co všechno by mělo být výsledkem? Posílené tělo, větší ohebnost, správný krevní oběh, vyšší odolnost a lepší kondice. Power Plate® je časově nenáročný (cvičí se 10 minut třikrát týdně), navíc je mnohem efektivnější než standardní trénink.
pokračování článku...
Jak začít chodit do fitka a vydržet?

Jak začít chodit do fitka a vydržet?

Zdravý životní styl i hubnutí předpokládají spoustu pohybu. A není náhodou, že většina z nás při takovém novém životním startu zamíří do fitka. Jenže… jak si ho vybrat, čeho se vyvarovat, a hlavně, jak do něj vydržet chodit pravidelně a dlouhodobě?
pokračování článku...
běhací pás

Jen tak si zaběhat

Chcete spálit kalorie, shodit pár kil a zpevnit tělo? Pak zkuste běhat. A pokud zrovna není počasí, vyrazte do fitka, nebo si běhací pás pořiďte domů. Na vychytávky ohledně běhání jsme se zeptali trenérky zuzany bičíkové.
pokračování článku...
Novinky ve fitness: Na podzim se nudit nebudete

Novinky ve fitness: Na podzim se nudit nebudete

Máte obavy, že s krásným počasím vezme na podzim zasvé i ochota dělat něco pro své tělo? Žádný strach. Fitness centra a taneční studia v Česku pro vás připravila takovou plejádu novinek, že nebudete vědět, do čeho se pustit dřív.
pokračování článku...
V této sekci bylo nalezeno celkem 13 článků.