Flexi-bar - cvičte s pružnou tyčí

Flexi-bar je pružná tyč, se kterou se procvičují zejména hluboké svaly zádové, břišní svalstvo a svaly pánevního dna. Cvičení s flexi-barem je silový vytrvalostní trénink, který přispívá k zintenzivnění látkové výměny. Kromě toho pomáhá také zamezit bolestem zad, odbourává tuky, vyrovnává svalové dysbalance a zlepšuje koordinaci, koncentraci a stabilitu.

Flexi-bar funguje na takovém principu, že se rozkmitává a současně se v reakci těla na jeho vibrování pasivně posiluje hluboké svalstvo. Toto cvičení vhodné pro každého, zejména ho ale ocení lidé, kteří mají problémy se zády či kyčlemi.


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Kde se dá "vyzkoušet"
Autor: Klára (05.03.2012)
Ahoj, přečetla jsem si o tomhle náčiní na fitnesstv.cz a ráda bych to zkusila, ale vzhledem k tomu, že to stojí 500 tak bych to ráda nejprv někde vyzkoušela jestli mě to vůbec bude bavit.. nevíte jestli to někde jde?
Díky.
Re: Kde se dá "vyzkoušet"
Autor: Nikola (27.03.2012)
Ahoj...no taky na to koukám, že to vypadá zajímavě..a taky by mě zajímalo, kam by se dalo na to chodit. A ted koukám na ty stránky, co jsi posílala..ty jsou super..dyt tam jsou videa na různé cvičení zadarmo a dokonce i jídelníčky...tyjo..fakt super!