Golf

Golf je venkovní sport, ve kterém musí hráč trefit malý míček speciální golfovou holí tak, aby se co nejvíce přiblížil jamce. Ačkoliv golf dříce patřil zejména mezi sport bohatých, dnes si ho může dovolit téměř každý. V současnosti je možné hrát také indoor golf - jedná se o vnitřní simulaci golfu - dá se tedy hrát i v zimě nebo za špatného počasí.

Golf

Golf

Golf je tradičně venkovní sport, kde se jednotlivec snaží trefit holí malý golfový míček tak, aby spadl do jamky. Golf byl považován za sport elit a bohatých lidí, v současnosti se ale jedná o velmi populární sport pro různé společenské vrstvy. Hrát se může jednak tradičně venku – na golfovém hřišti, vznikají ale i tzv. indoor golfové hřiště, kde najdete simulaci všech různých terénů. Tento druh golfu zažívá v posledních letech velký boom i v České republice.
pokračování článku...
vn01

Pohyb na čerstvém vzduchu

Sáhněte po golfové holi, tenisové raketě nebo kolečkových bruslích a naučte se tak odpočívat prostřednictvím pohybu. Užijete si pobyt v přírodě a poznáte nová místa.
pokračování článku...
Víkend v pohybu - na kole, na koni, na golfu

Víkend v pohybu - na kole, na koni, na golfu

Máte volné dny a tápete, čím je naplnit? Máme pro vás několik tipů na tradiční i netradiční aktivity v Česku i kousek za hranicemi.
pokračování článku...
V této sekci byly nalezeny celkem 3 články.