Herečky se pořádně zapotily!

Nedávno jsme měli jsme možnost zajít se podívat do centra Bikram Yoga Prague, jak cvičí herecké hvězdy ze seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě. A že se pořádně zapotily. Bikramjóga se totiž cvičí v sále vyhřátém na 42 stupňů Celsia. Pět z nich jsme jsme se zeptali:

1. Jak se udržujete v kondici? A jak se vám líbila hodina bikramjógy?
2. Jaký je váš nejoblíbenější sport/ pohyb /aktivita?
3. A co pro vás znamená slovo dieta?

(a) Jana Sováková
1. Věnuji se totálnímu plavání a teď jsem ještě začala s bikramjógou. Zaujala mě a pravděpodobně mi to chvíli vydrží.

3. Dieta? Vím, co to slovo znamená, ale žádnou nedržím. Snažím se naslouchat svému tělu a ne obecným radám, co je dobře co ne, a nepodléhat reklamě, nebo nějakým extrémům. Podle obecných měřítek lze říci, že jím zdravě, ovšem vychází to z mých přirozených potřeb.

(b) Jana Birgusová
1. Dělám toho spoustu. Chodím cvičit do posilovny, jezdím na kole, na lyžích, hodně se zajímám o sportovní novinky, takže se zajdu podívat i na zumbu a podobné hodiny. Něco mě chytne a něco ne. V poslední době jsem dost přibrala a těžko se mi už kila shazují. Bikramjóga byla skvělá, ale v posledních deseti minutách se mi motala hlava a chvílemi jsem měla pocit, že omdlím. Ale určitě ještě půjdu, v plánu to mám hned příští týden.

2. Dřív to byl tanec, teď holduji lyžování.

(c) Jana Stryková
1. Hodně záleží na tom, kolik mám času.
Přes léto je to lepší, jezdím na kolečkových bruslích, chodím na túry s pejskem po horách a v zimě vytáhnu běžky. Když mám víc času, tak si zajdu na jógu. Bikramjóga se mi líbila, nebylo to poprvé, co jsem ji cvičila, ale teď to z časových důvodů nejde tak často, jak bych chtěla.

3. Dieta pro mě znamená stres. Držela jsem ji jen jednou v životě, a to protože jsem měla mononukleózu. A musím říct, že nikdy v životě jsem neměla víc chuť na věci, které jsem měla zakázané. Zakázané ovoce totiž nejlépe chutná.


(d) Kristýna Janáčková
1. Hlavně cvičením. Teď jsem si oblíbila bikramjógu. Cvičila jsem ji poprvé v rámci akce TV NOVA a teď s radostí využívám voucher, který nám studio dalo. Je to sice náročné, ale dělá mi to strašně dobře na tělo. Nejsem totiž žádný „dietkář“, dopřávám si věci, které mi chutnají a mám je ráda. A proto se neomezuju v jídle, ale chodím cvičit.

2. Kromě jógy jezdím lyžovat s kamarády na hory, ráda si zajdu zaplavat, a když je více času, propojím to i se saunou, baví mě jumping a pilates. Po každém cvičení se cítím jako znovuzrozená a jsem plná energie.

(e) Lenka Zahradnická
2. Baví mě jednoduše to, u čeho se zapotím.
Také ráda jezdím na snowboardu. Jinak mám ráda všechno možné, nejde říct, který sport je mi nejbližší. Je to tak, že se vždy pro něco nadchnu a to mě v tu chvíli baví úplně nejvíc.

3. Dietu jsem držela jen jednou v životě, a to na střední škole. Popravdě mi to nesedlo a začala jsem kolabovat. Když člověk sportuje a zdravě jí, tak žádná dieta není potřeba. Já bych ji už nedržela.


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.

Další aktivity