hubnutí

Hubnutí

Každý by chtěl mít krásnou a pevnou postavu. Nejvíce samozřejmě pomáhá se hýbat, kromě sportu a cvičení je však velmi účinné i hubnutí.

Power plate a vibrační plošiny, Vše o hubnutí
prvnípředchozí1 2 3dalšíposlední
Motivace ke cvičení

10 tipů, jak se motivovat ke cvičení

Pořád se odhodláváte začít cvičit, ale nikdy se nepřinutíte? Přestane vás cvičení po pár dnech bavit? Následujících deset tipů vám pomůže najít ztracenou motivaci a přimet se cvičit pravidelně.
pokračování článku...
aerobic

Aerobic

Aerobic je kondiční cvičení při hudbě, které je zaměřené na rozvoj oběhové soustavy a na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti.
pokračování článku...
bodystyling

Bodystyling

Bodystyling pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se soustřeďuje na formování svalů celého těla, můžete se ovšem zaměřit pouze na problémové partie – stehna, hýždě a břišní svaly. Bodystyling je kombinace klasického aerobiku, který slouží k zahřátí celého těla, a posilování. Tempo se střídá podle toho, které svalové skupiny zrovna procvičujeme, přičemž byste měli periodicky střídat svaly horních a dolních končetin, aby nedošlo k jejich přetížení.
pokračování článku...
kettlebell

Činky kettlebell

Už jste slyšeli o kettlebell? Do těchto zvláštních činek se speciální rukojetí je nyní zblázněná celá Amerika. Cvičení s kettlebell je vhodné zejména na posilování, ale hodí se i pro procvičování rovnováhy celého těla.
pokračování článku...
Power Plate

Cvičení pro „profíky“

Chcete intenzivnější cvičení, rozbít stereotyp a ještě více zhubnout? Pak vyzkoušejte novinku Power Plate Pro6.
pokračování článku...
Cviky na hubnutí

Cviky na hubnutí

V tomto článků se podíváme na neúčinější cviky na hubnutí a na to, které aktivity vám pomohou shodit přebytečná kila.
pokračování článku...
cviceni

Cviky na protažení a uvolnění těla

Stejně jako strečink je toto cvičení výborné na protažení. Je ideální jako rozcvička před nějakým sportem nebo i jen na protažení po ránu nebo jako relax po práci. Tyto cviky jsou zaměřeny na protažení nohou a trupu, hodí se tedy pro všechny, kdo mají například sedavé zaměstnání a potřebují svoje tělo uvolnit.
pokračování článku...
Power Plate

Dokonalá postava za pár týdnů? Zkuste Power Plate

Pokud se vám nechce trávit hodiny v posilovnách, možná se našlo řešení. Po celém světě se začíná rozšiřovat "zázračný" posilovací stroj Power Plate®, oblíbily si ho také celebrity jako Madonna, Nicol Kidman či Kylie Minogue.Co všechno by mělo být výsledkem? Posílené tělo, větší ohebnost, správný krevní oběh, vyšší odolnost a lepší kondice. Power Plate® je časově nenáročný (cvičí se 10 minut třikrát týdně), navíc je mnohem efektivnější než standardní trénink.
pokračování článku...
Poradna

Fitness poradna

Mám na vás dotaz ohledně půlhodinového kruhového cvičení pro ženy. Pořád přemýšlím, zda to zkusit. Je opravdu možné zhubnout půlhodinou cvičení? Dana
pokračování článku...
Hubnutí

Hubnete na léto? Začněte u snídaně

Téměř každý z nás si přeje mít hezkou postavu, optimální váhu, ale jen samotné přání nestačí. Existuje spousta informací, kde se dozvíte, jak zhubnout, ale teorií ještě nikdo nikdy nezhubl. Je potřeba k efektivnímu hubnutí udělat první krok. Měli byste hledat způsob jak to půjde a nehledat důvod, proč to nejde.
pokračování článku...
prvnípředchozí1 2 3dalšíposlední
V této sekci bylo nalezeno celkem 22 článků.