Jezdectví

Jezdectví v sobě zahrnuje celou řadu různých disciplín - drezura, parkur, dostihy, western a všestrannost. Jezdectví se provozuje v jezdeckých školách nebo stájích. Jezdectví je velmi oblíbené také z amatérského hlediska - jezdci si mohou užít projížďku na koni, a poznat tak nejen krásnou okolní přírodu, ale také pocítit zvláštní pouto mezi koněm a jezdcem.

NA KONI

A JEDEME...

Léto promění lesní cesty i hladinu nejbližšího rybníku ve fitness na čerstvém vzduchu. Můžete po nich brázdit na in-linech, na kole, osedlat si koně anebo čapnout do ruky veslo.
pokračování článku...
jezdectvi

Jezdectví

Koně a jezdectví přitahují velké množství milovníků těchto zvířat. Jezdectví v sobě zahrnuje celou řadu různých disciplín, kdy každý jezdecký styl vyžaduje jiný způsob ovládání, pohyb koně i jezdce, jiné vybavení apod. Hlavní jezdecké disciplíny jsou drezura, parkur, dostihy, western a všestrannost.
pokračování článku...
kone

Zajezděte si!

Jezdectví je skvělá volnočasová aktivita, která vám může pomoci napravit problémy se zády, posílit svaly a třeba při ní také zjistíte, že nejhezčí pohled na svět je skutečně z koňského hřbetu.
pokračování článku...
V této sekci byly nalezeny celkem 3 články.