K2 HIKING Indoor Walking Program

K2 HIKING Indoor Walking Program je nová fitness aktivita, která se začíná objevovat už i v České republice. Jedná se o skupinovou aktivitu, při které skupina několika lidí cvičí ve fitness centru na speciálních přístojích. Jak již samotný název napovídá, jedná se o chůzi, která je však náročnější než běžná procházka. K motivaci se využívá skupinový efekt a také doprovodná hudba.

Tato aktivita je novým zajímavým osvěžením fitness cvičení, a také proto se již dostala do několika fitness center v České republice - zatím si K2 HIKING můžete vyzkoušet pouze v Praze, Brně a Litomyšli, školení pro instruktory však navštěvuje řada cvičitelů a dá se předpokládat rozšíření do dalších měst. Díky pravidelnému cvičení navíc přináší možnost zhubnutí, zpevnění svalů (zejména hýždí), komplexní posílení těla a samozřejmě zvýšení fyzické kondice.


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Super :)
Autor: klaaarka (24.04.2009)
Dneska jsem byla poprvé na indoor walkingu a bylo to super, začnu chodit určitě častěji. Ale pro začátečníka je to záhul :))) Doporučuju, hodina uteče jako nic, člověk si dá do těla, ale poté se cítí skvěle.
Re: Super :)
Autor: pIETRRA (26.08.2009)
Ahoj, chtěla jsem se tě zeptat....na jaké svaly nebo jaký druh posilování to je? Nevíš? Nebavila si se třeba s instruktorkou?
Zda se zapojí celé tělo nebo jen dolní část....
díky moc a hezký den