Kolečkové brusle

Kolečkové brusle (in-line skating) patří mezi nejoblíbenější sporty po celém světě. Jezdit na kolečkových bruslích se dá téměř všude, kde je vhodný povrch, nejvhodnější jsou ale cyklostezky, kde nehrozí nebezpečí jako na vozovkách. In-line skating je vhodný úplně pro všechny, dá se s ním dobře zhubnout a zlepšuje také fyzickou kondici.

NA KONI

A JEDEME...

Léto promění lesní cesty i hladinu nejbližšího rybníku ve fitness na čerstvém vzduchu. Můžete po nich brázdit na in-linech, na kole, osedlat si koně anebo čapnout do ruky veslo.
pokračování článku...
inline skating

In-line skating (jízda na kolečkových bruslích)

In-line skating (také roller skating, inline bruslení či jízda na kolečkových bruslích) patří mezi nejoblíbenější sporty po celém světě. Jízda na kolečkových bruslích v podstatě znamená cestování po mírném terénu s využitím bruslí, které mají namísto ostré čepele 4 až 5 koleček uspořádaných do jedné řady. Ty umožňují rychlý a plynulý pohyb.
pokračování článku...
Na brusle!

Na brusle!

Léto si žádá pohyb na čerstvém vzduchu. A když je pro vás běh náročný, chůze pomalá a kolo nudné, jsou in-line brusle tím pravým sportem, který by si mohl vysloužit vaši pozornost!
pokračování článku...
vn01

Pohyb na čerstvém vzduchu

Sáhněte po golfové holi, tenisové raketě nebo kolečkových bruslích a naučte se tak odpočívat prostřednictvím pohybu. Užijete si pobyt v přírodě a poznáte nová místa.
pokračování článku...
ppr

Přijměte výzvu – pokuste se zdolat okruh ve Flaemingu!

(Inzerce) Celkem 230 kilometrů stezek s perfektním asfaltem, jemuž se pro jeho hladkost říká „černé sklo“. To je Flaeming, síť bruslařských stezek nacházející se zhruba 60 kilometrů jižně od Berlína. Proč pak nepřijmout výzvu v podobě zdolání této Mekky bruslařů ještě letos?
pokračování článku...
V této sekci bylo nalezeno celkem 5 článků.