Mám fyzicky náročnou práci, ale přesto mám nadváhu. Pomůže mi pohyb navíc?

Mám fyzicky náročnou práci, a přesto se peru s nadváhou. Netrápí mě žádné zdravotní problémy. Myslíte si, že by mi mohl i přes mou náročnou práci pomoci nějaký pohyb?

Ujistěte se, že vaše stravovací návyky jsou správné, rozhodně totiž budete potřebovat kvalitní stravu. Také je potřeba si uvědomit, že je rozdíl mezi používáním těla a mezi trénováním těla. Trénujeme proto, abychom naše tělo mohli používat v dennodenních aktivitách.

Současně je potřeba vidět více, než jen samozřejmý vliv tréninku, jako je hubnutí, tvarování postavy, zpevňování, zvyšování svalové síly, nabírání svalové hmoty či navozování správného držení těla. Těmi nejdůležitějšími věcmi, které nám sport dokáže dát, je energie, sebevědomí, vůle, píle, dobrá nálada a nesmím zapomenout na pokoru a fair play.

Ve vašem případě si tedy vyberte takovou pohybovou aktivitu, při které si odpočinete a odreagujete se. Pokud je vaše práce hodně fyzicky náročná, potřebujete zcela jiný pohyb. Choďte na procházky, plavat, v zimě běžkujte, vyzkoušejte jógu či africké tance!


Článek je z kampaně Hubneme do plavekByl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
http://metropoliscomix.com/
Autor: writers (17.09.2018)
Price for metropoliscomix.com/… , on the street .