Nemáte práci? Staňte se profesionální sportovní trenérkou!

Nemůžete najít uplatnění na současném trhu práce? Baví vás pohyb a chtěli byste ho „učit“? Český svaz aerobiku, fitness a tance (FISAF.cz) nabízí několikastupňový vzdělávací program, který na náš trh dodává zkušené a kvalifikované trenéry. Každý účastník projde rukama nejen profesionálů z oblasti anatomie a fyziodiagnostiky, ale i zkušených instruktorů s léty odborné praxe. Jde o jedinečnou možnost získat certifikát akreditovaný MŠMT, diplom z vybraného oboru, Osvědčení k vystavení živnostenského listu a začít s vlastním podnikáním!

Program se skládá z kurzů pro ty, kteří už chodí cvičit a chtěli by se sami stát instruktorkami či instruktory, nebo pro stávající trenéry, kteří si chtějí rozšířit kvalifikaci o další obor cvičení. Jsou ale určeny i pro ty, kteří nemají ambice vést, ale pohyb je prostě baví. Velkou oblibu získaly kurzy i u maminek na mateřské dovolené: „Projekt mi hodně pomohl. Potřebovala jsem mít pořádné osvědčení a velmi mě brzdilo to, že jsem na mateřské a nemám čas ani prostředky na školení. Díky tomu, že byl projekt uskutečněn, jsem si mohla dodělat licenci a konečně začít podnikat ve fitness profesi, což byl můj sen o dětství. V současné době podnikám naplno a cvičení je mým živobytím,“ chválí kurzy účastnice projektu Tereza Hýsková.

Vzdělání můžete získat například v oblasti instruktor aerobiku a instruktor bodystylingu. Pro zájemce o vedení pomalejších hodin je zde kurz instruktora Body and Mind, jógy nebo Pilates. Je možné zaměřit se i na pohybové aktivity dětí a mládeže.

Nechybí samozřejmě ani kurz trenéra fitness nebo sportovního aerobiku. V příštím roce by mělo na základě veliké poptávky dojít k rozšíření nabídky o kurz Instruktora zdravotní a tělesné výchovy seniorů.

Tyto kurzy lze brát i jako rekvalifikační. „Hlásí se i lidé, kterým kurz proplácí příslušný úřad práce, kde jsou hlášeni jako nezaměstnaní. FISAF.cz má akreditaci Ministerstva školství, takže každý absolvent po úspěšných závěrečných zkouškách získává certifikát. Po ukončení celé rekvalifikace získávají absolventi jednak diplomy z jednotlivých kurzů a také Osvědčení k vystavení živnostenského listu. Velkou výhodou naší školy je i to, že jako jedna z mála v České republice nabízí absolventům i vydání mezinárodního certifikátu, který má platnost v členských zemích FISAF International (www.FISAFinternational.com). Absolventi pak bez problémů mohou lektorovat i v zahraničí,“ říká manažerka vzdělávání FISAF.cz Jana Hubačová.

Více informací o vzdělávání u Českého svazu aerobiku, fitness a tance na www.fisaf.cz.


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.