Nový přístroj pro zlepšení postavy - Power Plate

Pokud si chcete zpevnit tělo a vylepšit postavu, vyzkoušejte nový přístroj Power Plate . Přístroj přenáší vibrace do svalů, čímž jsou donuceny se reflexivně stahovat. Svaly by se měly díky vibracím stáhnout 30 až 50 krát za sekundu oproti jednomu až dvěma stáhnutím v normálním stavu. Cvičení na Power Plate je díky tomu účinnější a rychlejší.

Power Plate vymyslel ruský vědec Vladimir Nazarov pro astronauty, začal se ale běžně prodávat až v roce 1999. Do České republiky dorazil teprve před několika roky. Přístroj stal se oblíbený mezi celebritami jako je Madonna, Nicol Kidman nebo Kylie Minogue. U nás na Power Plate cvičí například Simona Krainová.

Cvičení s Power Plate

Na Power Plate se buď cvičí běžné cviky jako jsou například sklapovačky, kliky a dřepy, nebo se snažíte vydržet v jedné pozici a protáhnout si tak jednotlivé části těla. Každý cvik provádíte 60 sekund, poté ho změníte za jiný. Tímto způsobem posilujete určitou skupinu svalů - můžete si tedy vybrat, zda chcete posílit celé tělo, nebo se zaměřít na určité partie.

Přístroj se dá využít i pro masáž, nebo příjemnou relaxaci. Pro první cvičení na Power Plate se doporučuje poradit se s trenérem, který vám vše vysvětlí a nastaví.

K čemu je Power Plate dobrý

Power Plate vám pomůže posílit tělo, zvýšit ohebnost, odolnost a fyzickou kondici. Zlepšuje také krevní oběh a měl by pomáhat v boji s celulitidou. Největší výhodou Power Plate je malá časová náročnost - doporučuje se cvičit 10 minut třikrát týdně. Desetiminutové cvičení s přístrojem by mělo odpovídat hodině běžného tréninku.

Mezi nevýhody Power Plate patří hlavně vysoká pořizovací cena přístroje, která se u profesionálních strojů může pohybovat kolem 100 000 Kč a více. Dají se ale sehnat levnější přístroje a v poslední době se Power Plate a jeho obměny objevují i v posilovnách a fitness centrech. Power Plate je také docela velký, takže vám může doma překážet. Někteří kritici také přístroji vyčítají, že neprocvičí důkladně části těla jako jsou například paže a hrudní svaly.

Kam jít cvičit

Power Plate se pomalu dostává do českých fitcenter, nenajdete ho ale v každé posilovně.

Pro další města využijte vyhledávací formulář pod článkem.

Kdo může cvičit na Power Plate

Cvičení na Power Plate se nedoporučuje lidem se srdečními potížemi, epilepsíí, cukrovkou nebo umělými klouby. Není vhodný ani pro těhotné ženy a pro ty, kteří právě prodělali nějakou operaci. Pokud si nejste jistí, zda můžete na Power Plate cvičit, poraďte se se svým doktorem.

Přístroje na stejné bázi můžete najít i pod dalšími názvy - VibroGym, Fitvibe, vibrační posilovací stroj, Vibro Jet a další. Pokud máte osobní zkušenosti s přístrojem Power Plate (nebo podobnými přístroji), podělte se s nimi s ostatními v diskuzi pod článkem!

Pokud vás power plate zajímá, přečtěte si ještě jeden článek o Power plate.

Co vás zajímá

Propagační video o power plate si můžete prohlédnout zde:


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Power plate
Autor: Simča (23.01.2009)
Ahoj, nevíte někdo, kam bych si mohla zajít na power plate v Ostravě? Nechci jezdit nikam daleko, takže nejlíp někde v centru.
Re: Power plate
Autor: Jana (26.01.2009)
Ahoj,koukni na www.ppstudio.cz. Budou otvírat začátkem února.
Re: Power plate
Autor: g (31.01.2009)
Ahoj, mají ho ve fitku v Avionu, ale nemají k němu moc vztah, tak nějaké cvičení ukážou i jak cvičit, ale pak tě pošlou do posilovny, úplně na nic
Re: Power plate
Autor: Petra (26.03.2009)
K 1. dubnu začne fungovat NOVINKA - speciální plošina nejen na hubnutí, ale i na celulitidu ap. Pro líné - na plošině se necvičí:-) a nespotíš se.Bude to v Top-Fitu v centru (už teď jedou zdarma záběhový program)
Re: Re: Power plate
Autor: Sára (06.06.2009)
tak to bude bez pochyby velmi účiné:-))
Re: Re: Re: Power plate
Autor: Petra (25.08.2009)
Tvá ironická poznámka je ale pravdivá. Prostě, kdo zkusí, ten musí.....A já to zkusila už ve 3 kúrách, výsledek - úžasný....chodí i mí kamarádi, když mě viděli.....
Re: Re: Power plate
Autor: Kate (08.11.2009)
V Top-Fitu mají vibrační plošinu ovšem s účinkem PP nejde srovnat, PP je opravdu lepší
Re: Re: Re: Power plate
Autor: Aja (08.11.2009)
Dobrý pokus,Kate. Já byla taky na obou a v Top-fitu jsem spokojena.Je to prý stroj "nad" PP, nové generace (?). Tam jsem navíc ráda,že na mě nekoukají další lidi.
Re: Power plate
Autor: Kate (08.11.2009)
Mají to v topfitnessu, a ted je akce týden zadara vstupů :-)
Re: Power plate
Autor: alena (12.01.2010)
chodím už 2 měsíce do exklusiv mini fitness naproti úřadu práce v centru na ulici 30. dubna, vedle Tona nářadí. Je tam taková mladá holka a opravdu se každému věnuje celou půlhodinu.
Re: Power plate
Autor: Evka (10.06.2010)
otevřeli nové studio v Porubě naproti VŠB
Re: Power plate
Autor: Lenka G. (26.05.2011)
powerplate ve sleve jsem nasla na www.vyberslev.cz
Zkus na to kouknout.
Re: Power plate
Autor: Alena (31.01.2012)
Kila co se mi podařilo nabrat přes Vánoce se mi povedla zase shodit. Koupila sem si ve slevě na www.fitnessland Vibration plate Bremshey Control a když mi to shazování tak de, sundám ještě tři kila :). Trošku sem si ještě upravila jídelníček, abych nezobala sladkosti. Teď si spíš dám salát z ovoce.
Funguje power plate?
Autor: Romana (23.01.2009)
Mate s tim nekdo zkusenost? Funguje to doopravdy nebo je to jen reklama?
Re: Funguje power plate?
Autor: Zuza (01.02.2010)
Ahoj, rozhodně funguje. A pokud to jsou aktivní cviky, tak se člověk hodně zapotí... :o) Chodím na něj skoro měsíc a zvláště na něm cvičím, když nemám moc času si zacvičit kruhový tréning. Ale doporučuji si zaplatit trenéra, který vysvětlí a naství systém a sled cviků. ;o)
Power plate
Autor: Jana (24.01.2009)
Byla jsem na něm poprvé,cvičení vypadalo a bylo uplně v pohodě,než jsem ráno vstanula.Cítila jsem jak mi hoří svaly,takže to určitě funguje.Po cvičení se chce pořádně protáhnout.Určitě jdu na to znova.
Jaký přístroj???
Autor: Sunny (30.01.2009)
Čauky, máte někdo power plate nebo něco podobnýho doma? Přemýšlím, že bych si nějaký pořídila, ale nevím jaký a nechce se mi dávat sto tisíc. Poradíte někdo?
Re: Jaký přístroj???
Autor: Kytka (03.02.2009)
Mám "náhražku" - nač platit drahou značku a to Crazy Fit massage, a jsem spokojená ! Třesu se každý den ( nejlepší je to ráno )a to 2 x . Je to super, efekt už začíná být - a to mám přístroj teprve týden.
Tento můj přístroj pro domácí použití je navíc cenově dostupný - stál je 10.000,-Kč.
Doporučuju ! Předtím jsem se na stejný chodila "třást" do studia a platila jsem 100,-Kč/ 10 minut. Doma ho používáme 3 a v podstatě jestli dobře počítám ho budeme za 17 dní mít "zaplacený" - při intenzitě cvičení - každý 2 x denně !
To není špatný, ne ?
Re: Re: Jaký přístroj???
Autor: jája (04.03.2009)
Dobrý den, mám také Crazy Fit Massage, trochu se mi při a po cvičení dělá špatně od žaludku a cca 1/2 dne ještě cítím vibrace ve svalech. Možná dělám něco špatně. Mají být při cvičení svaly zpevněné nebo uvolněné.K přístroji nebyl návod jak cvičit a posilovnu s trenérem nikde poblíž nemám. Může mi, prosím, někdo poradit? Moc děkuji:-)
Re: Re: Jaký přístroj???
Autor: Sára (06.06.2009)
Jo, pokud ti nevadí ta obrovská propast v kvalitě mezi profi a amatérským strojem:-) nechala jsem si to vysvětlit odborníkem, protože jsem o koupi domů také uvažovala.
Re: Re: Re: Jaký přístroj???
Autor: atuet (12.06.2009)
mohla bych se Vás zeptat na kontakt na nějakého toho odborníka? snažím se najít někoho, kdo by mi mohl dát vážně odbornou radu bez toho, aniž by mi chtěl vnutit "ten jeho" stroj..
byla byste moc hodná, kdybyste mi napsala na e-mail .. cokoli, kontakt nebo i Vaše zkušenosti a poznatky ohledně power plate.. děkuji mockrát!
Re: Re: Jaký přístroj???
Autor: marty (21.01.2013)
A jakou značku máte,taky potřebuji nějaký sehnatděkuji
Re: Re: Jaký přístroj???
Autor: marty (21.01.2013)
A jakou značku máte,taky potřebuji nějaký sehnatděkuji
Re: Re: Jaký přístroj???
Autor: marty (21.01.2013)
A jakou značku máte,taky potřebuji nějaký sehnatděkuji
Re: Jaký přístroj???
Autor: Bedřiška (18.03.2010)
Se ségrou jsme si koupily na půl fitvibe, od několika trenérů jsem se totiž dozvěděla, že by do těch levnejch z telshopingu a podobně nešli kvůli bezpečnosti a síla těch vibrací není taková jako u fitvibe a pp. Fitvibe má certifikát i pro zdravotnictví takže v poho. Po dvouch měsících cvičení 2x týdně můžu říct, že to opravdu funguje, celkově sem se spevnila a postupně mizí celulitida na stehnech, ségře se perfektně spevnilo břicho a zadek, který měla po porodu dost ochablý.
Re: Re: Jaký přístroj???
Autor: Petr (18.03.2010)
Kolik to stojí?
Re: Re: Jaký přístroj???
Autor: Pavla (17.10.2011)
No záleží, jaký cviky se na tom taky cvičí a na intenzitě, frekvenci. Ale mě se líbí na powerplate cvičit :-) www.power-plate-cvik…
Re: Jaký přístroj???
Autor: Balda (11.09.2011)
Zkus kouknout na Flabelos, je na trhu nový, je profesionální, je levnější a nabízejí k tomu spoustu věcí...
power plate
Autor: ditík (16.02.2009)
Nevíte náhodou, kde se dá Power Plate objednat? Nepotřebuji přímo profesionální stroj, stačí mi nějaký obyč na domácí cvičení. Díky
Re: power plate
Autor: Peta (12.03.2009)
My jsme nejdriv meli nejaky za $300 z ebay, ale to byla jen preklapejici se desticka, uplne o nicem. Manzel pak z Italie dovezl vibracni stroj dkn, byl asi za 2 tisice eur a to je o necem trochu jinem. Divali jsme se na powerplate, ale to bylo 10000 euro, proste to jsou dost drahe stroje. Ty levne jsou ale z vlastni zkusenosti vyhozene penize, to si radeji zajdete zacvicit do fitness.
Re: Re: power plate
Autor: Petr (16.03.2010)
Ahoj Petro,

můžu se zeptat jaké jsou dnes tvoje zkušenosti se značkou DKN? Chtěl bych si jeden stroj koupit, který máš ty? Díky.
Re: Re: Re: power plate
Autor: Radek (25.06.2010)
Dobrý den, zabývám se dlouhou dobu vibračními stroji, měl jsem možnost vyzkoušet a porovnat mnoho značek, jak čínské levné stroje, až po nejdražší PowerPlate. Nakonec jsem skončil u belgické značky DKN, která má nejlepší poměr výkon/cena. Kvalitativně srovnatelné s PowerPlate (ocelové tělo – 10let záruka, opravdové vertikální vibrace). Cena je však výrazně nižší (neplatíte zbytečně za značku) Pokud máte zájem o více informací nebo dotazy, kde vyzkoušet, koupit, rád poradím, o zkušenosti se podělím.
Radek
Re: Re: Re: Re: power plate
Autor: Marta (23.01.2011)
Dobry den,chcela by som sa spytat,aky je rozdiel medzi dkn v pover a dkn xs03.Neviem sa rozhodnut, kt. si mam kupit.
Re: Re: Re: Re: Re: power plate
Autor: Radek (10.02.2012)
V-Power je vibracni stroj pro zacatecniky a mene narocne klienty. Rozdil je hlavne ve vykonu motoru, velikosti plosiny, pretizeny a amplitude vykmitu. Samozrejme i v cene. Pro domaci uziti bych doporucil urcite DKN XG 3,0
Re: Re: Re: Re: power plate
Autor: Marta (23.01.2011)
Dobry den,chcela by som sa spytat,aky je rozdiel medzi dkn v pover a dkn xs03.Neviem sa rozhodnut, kt. si mam kupit.
Re: Re: Re: Re: power plate
Autor: Štěpánka (26.01.2011)
Hlásím se o radu, kde Vámi doporučovanou značku koupit?
Děkuji a přeji pěkný den.
Štěpánka
Re: Re: Re: Re: Re: power plate
Autor: Radek (10.02.2012)
Dobry den Stepanko,
stroje DKN muzete objednat primo u vyhradniho zastoupeni nebo jakehokoliv prodejce na internetu. Doporucuji si overit zarucni podminky. Oficialni stroje DKN maji 10letou zaruku na konstrukci. Tzv. "sedy dovoz" poskytuje pouze 2 roky a pripadnou reklamaci si resi dovozce individualne. Staci pouzit vyraz "DKN!ve vyhledavaci a naleznete nekolik prodejcu.
Hezky den
Re: Re: Re: Re: power plate
Autor: Dany (26.05.2011)
Ahojky,
využívám nabídky a prosím poradit s výběrem vibrační plošiny.Mám v plánu si jednu pořídit do studia a nevím kterou....
Děkuji za odpověď.D.
Re: Re: Re: Re: Re: power plate
Autor: Radek (10.02.2012)
Ahoj Danny,
pro zodpovezeni tve otazky bych asi potreboval vice informaci. (max. cena, cetnost vyuziti, prostor, atd.)
Nicmene v soucasne dobe muzete vybirat mezi temito znackami: Power Plate, DKN Technology, Vibrostation.
Re: Re: Re: Re: power plate
Autor: Miloslava Šafářová (20.11.2011)
Dobrý den,
měla bych zájem o koupi v. plošiny DKN XG5.
Kde se dá koupit nejlevněji? Děkuji za informaci.
Re: Re: Re: Re: Re: power plate
Autor: Radek (10.02.2012)
Dobry den Miloslavvo,
nejprve bych Vam dal ke zvazeni porizeni levnejsiho stroje XG 3.0 misto XG 5.0. Stroj XG 3.0 ma sice o 12% nizsi vykon, nicmene subjektivne rozdil nepoznate. Poznate ale rozdil v cene 11tis. CZK a barve. Ve vsem ostatnim jsou stroje uplne shodne.
Stroje DKN muzete objednat primo u vyhradniho zastoupeni nebo jakehokoliv prodejce na internetu. Doporucuji si pred koupi stroj vyzkouset a overit zarucni podminky. Oficialni stroje DKN maji 10letou zaruku na konstrukci. Tzv. "sedy dovoz" poskytuje pouze 2 roky a pripadnou reklamaci si resi dovozce individualne. Staci pouzit vyraz "DKN!ve vyhledavaci a naleznete nekolik prodejcu.
Hezky den
Re: Re: Re: Re: power plate
Autor: a (10.02.2012)
a
Re: Re: Re: Re: power plate
Autor: Kateřina Lukešová (23.01.2014)
Dobrý den,

hledám nějakou alternativu pro profesionální použití namísto Power Plate. Připadá mi že je předražený a hlavně člověk se nedozví dobu záruky. Děkuju za info o DKN.
Power plate
Autor: Jana (11.03.2009)
Mám stejnou otázku, kam bych si mohla jít zacvičit na power plate v Táboře?
power plate
Autor: Iva (31.03.2009)
Power plate studio se nyní otevřelo také v Novém Jičíně, prozatím je umístěno v Domě služeb ( naproti kostelu u cesty, mezi třetím a čtvrtým kruháčem, když jedete od Ostravy,po levé straně ) Od května se studio bude stěhovat na náměstí. Lekce jsou samozřejmě s trenérem, což je super a maximálně se vám tam věnují, což vás také mnohem více baví :) Já u ž jsem tam byla asi 6x a je to opravdu super, cítím se velice dobře a už začínám pozorovat na svém těle pozitivní změny :) a co je důležité hrozně mě to baví :))) Cena jedné lekce je prozatím 100 kč, takže to je paráda :) Určitě si běžte zacvičit, protože já to začínám milovat :)
Re: power plate
Autor: kača (05.08.2011)
Můžu potvrdit z vlastní zkušenosti, po 20 letech zcela pasivního života jsem PP zkusila 2 měsíce 2-3 x týdně, po 14 dnech utrpení a svalové horečky jsem cítila velký nárůst síly, ochablé svaly se začaly dost zpevňovat a zhubla jsem přes 3 kg tuku, naopak svalová hmota narostla. Potom ze zdr. a i finančních jsem toho nechala, ale fakt ten efekt je v krátké době znatelný.
Power plate
Autor: Pája (24.04.2009)
Ahojte chci dát jen info,že Power plate je už i v Opavě
Re: Power plate
Autor: Alča (12.04.2010)
Ahoj Simčo, prosimtě kde v opavě?
Re: Re: Power plate
Autor: Martinka (19.04.2010)
www.powerplatestudio… tady je PP studio v Opavě
Power plate
Autor: maja (04.05.2009)
Mám dotaz. Kam bych si mohla jít zacvičit na power plate v Ústí nad Labem. Díky
Re: Power plate
Autor: radana.d@seznam.cz (25.05.2009)
Dobry vecer,take me zajima jestli v UL se da zajit na power plate.Jestli neco zjistite dejte mi prosim vedet.Take budu informovat.R
Re: Power plate
Autor: radana.d@seznam.cz (25.05.2009)
Dobry vecer,take me zajima jestli v UL se da zajit na power plate.Jestli neco zjistite dejte mi prosim vedet.Take budu informovat.R
Re: Power plate
Autor: POWER PLATE ÚSTÍ NAD LABEM (17.12.2010)
dobrý den, zveme Vás k návštěvě Power Plate Ústí www.powerplateusti.cz
Autor: Káťa (25.05.2009)
Ahoj mevíte někdo jestli je power plate v Českých Budějovicích?Díky
Re:
Autor: Tereza (31.05.2010)
Reakce sice az po roce, ale konecne se na jihu taky dockame. Od prosince 2010 bude power plate v novem fitku a wellness Viva, ktere bude misto Factory v IGY.
Re: powerplate v českých budějovicích
Autor: rks (18.11.2011)
www.rekondicni-studio.cz
Power plate
Autor: Lenka (28.05.2009)
Ahoj,mám také dotaz, kde na power plate narazím a to někde v okolí Lovosic/Litoměřic/Roudnice nad Labem. Pokud někdo zná místo, kde ho mají, budu moc ráda. Děkuji :-)
Re: Power plate
Autor: Peťka (06.12.2012)
Ahoj, vím pouze o ústí. Také scháním litoměřice nebo lovosice, zatím jsem nic neobjevila :-(
power plate
Autor: Rk (16.06.2009)
Ahoj holky! Také už jsem Power plate vyzkoušela! Účinkem jsem nadšená, rychle odcvičíte a na závěr si dopřejete ještě masáž! Velmi doporučuji! Teď už je i nově v Praze na Žižkově, první lekce zdarma, takže za vyzkoušení nic nedáte!!!!
Re: power plate
Autor: kaat (30.06.2009)
Ahoj, muzu se zeptat, kde na Zizkove Power Plate maji? Ja ho jdu dnes vyzkouset do Holmes Place, ale Zizkov by byl urcite schudnejsi...Dekuju
Re: Re: power plate
Autor: Jana (01.09.2009)
www.powerplatepraha.cz
Re: Re: Re: power plate
Autor: Jana (01.09.2009)
náhodou jsem se dostala do této diskuse, studio je primo moje. všechny hodiny jsou s trenérkou, akční cena na záři je 1990kč za 10lekcí (resp.za 11lekci, prvni zdarma). lekce trvá 30minut. kdo má zájem , přijdte vyzkouset. budu se těšit.
Re: power plate
Autor: Bára (23.10.2009)
Ahoj....nemáš odkaz na to fitko na žižkově prosím??
Autor: Žanda (19.06.2009)
Ahoj, je někdo kdo už vyzkoušel různé vibrační plošiny (Fitvibe, Vibrogym...)? Zajímalo by mě, jestli je power plate opravdu tak jedinečný a má lepší výsledky než ty ostatní přístroje. Díky
Žaneta
Autor: Julie (21.06.2009)
Jasně. Mi osobně připadá takový Dream Healther silnější a účinnější.
Autor: katka (21.06.2009)
Ahoj rada bych ´vdela zda tento stroj važně funguje jak čtu.. Pokud jo tak do toho jdu hned..
Fakt funguje
Autor: Raven (30.06.2009)
No asi si na to zajdu a jestli po tom budu zničenej víc než po těžkých dřepech a mrtvým tahu tak budu spokojenej. Ale tomu sám nevěřím :-D
Autor: Raven (30.06.2009)
Každopádně nejlíp vypadá ten typ Vibro Jetu kterej je podobnej power platu tvarem i velikostí (žádná vyblitá škatule) a taky má slušný rozsah frekvencí
Autor: verca (03.07.2009)
Kolik stoji ta hodina na powerplate na smichove a je toms trenerem? Nechodite tem nekdo, chtela bych to zkusit....
Re:
Autor: kaat (08.07.2009)
Ahoj, 30 minut tam stoji 250 Kc. V mistnosti jsou 4 stroje, je potreba se predem objednavat a je to s 1 trenerem.
Re: Power plate
Autor: Adéla (17.07.2009)
zdravím dámy...NOVINKA! objevila jsem cvičení na strojích Power Plate ve Frýdku Místku mrkněte na stránky www.powerplate-studio.cz, cvičí se v moc příjemném prostředí a po celou dobu s astistencí trenérky. Vyzkoušejte mohu jen doporučit!!!
power plate
Autor: Monča (12.08.2009)
Ahojky, ja taky chodila na power plate,ale bohuzel ty drahe permanentky me odradily... Zacala jsem se zajímat o vibrační plošiny a mohu říct,že jsem maximálně spokojená.
Vibracni plošina
Autor: Alena (19.08.2009)
Ahoj mužu vám teda říct ,že chodím do fitka na vibracní plošinu 3 měsíc 2*týdně a je to sakra znát,chodila bych častěji ,ale je to docela drahé,proto uvažuji že si přístroj koupím domu ,ale nechci amaterský stroj potřbovala bych kontakt na někoho kdo mi poradí.
Re: Vibracni plošina
Autor: Tony (25.08.2009)
Ahoj, ja porizoval do posilovny vibracni plosiny BD-F-1720 a zakaznici co znaji power plate jsou velmi spokojeni. Zatim s nimi nebyl zadny problem..
Autor: Martina (04.09.2009)
ahoj,včera jsem vyzkoušela PowerPlate a jsem maximálně nadšená.Má to ale háček, nejblíž ho máme v Plzni a já jsem z ML,takže kapku z ruky :-( . Ráda bych se vás tady zeptala,zda máte někdo zkušenost s PP i s něčím,co je kvalitou účinku stejné nebo podobné,ale dá se to za přijatelnou cenu pořídit domů? Díky a mějte se prima
Plošina je i ve Fulneku
Autor: Vanda (09.09.2009)
Informuji o tom, že plošina je i ve Fulneku.
Re: Plošina je i ve Fulneku
Autor: Lucie (26.09.2010)
a kde tam?????
Autor: Lucie Vlachová (13.09.2009)
dobrý den ráda ybch vyzkoušela také tento přístroj nevíte zda je nekde v kolíně Kutná Hora Benešov díky za infíčko L.V.
Re:
Autor: Martina (14.09.2009)
ahoj Lucko,zkus obvolat místní fitka.Já mám pech, u nás to není, tak dojíždím do Plzně (tam a z5 150km),ale stojí to za to :-) ! Kdyžtak zkus Prahu,pokud to nenajdeš u vás.Držím palce !!
Re: Re:
Autor: Klárka (18.09.2009)
Martino, jsem asi levá na hledání, kde to v Plzni je? Kam chodíš ? Díky, K.
Re: Re: Re: Cvičení na PP v Plzni
Autor: siffonka (21.09.2009)
Ahoj Klárko,v Plzni zajdi do Galerie Dvořák na Slovanech,2.patro,lékařské centrum Medical Beauty.Cvičit můžeš buď ve skupině,kterou vede trenér nebo indiviuálně.Rozvrh a ceník najdeš na www.medicalbeauty.cz.
Re: Re: Re:
Autor: martina (22.09.2009)
jj,galerie dvořák ,medicalbeauty :-), je to tam perfektní,opravdu doporučuji!!
Re:
Autor: Verča (05.01.2011)
Ahoj Lucko, dneska už je pár storjů v Kolíně - našla jsem Power Plate studio a pak Viva studio.
power plate
Autor: Ivča (12.10.2009)
můžete mi prosím vysvětlit rozdíl mezi power plate a f it vibe? a jaký přístroj by se hodil pro domácí užití?
Půjčovna Power Platu
Autor: Power Plate Rental (14.10.2009)
Dobrý den,
jsme nová firma nabízející pronájem Power Platu!V nabídce máme jak stroje My5 pro domácí použití, tak stroje pro5 určená pro fitness zařízení. Pokud nestíháte chodit do posilovny nebo není ve vašem okolí centrum s Power Platem - půjčte si ho domů!! Samozdřejmostí je profesionální zaškolení či doprava na Vámi určenou adresu. Fungovat začínáme ke konci října, tak se těšte!:)) www.powerplaterental.com , pokud by jste se s námi chtěli spojit již teď napište nám na Děkujeme.
power plate
Autor: jana (25.10.2009)
DOBRÝ VEČER, MOHL BY MI NĚKDO Z VLASTNÍ ZKUŠENOSTI DOPORUČIT NĚJAKÝ DRUH TOHOTO STROJE NA DOMÁCÍ CVIČENÍ? CHTĚLA BYCH SI HO KOUPIT, ALE MÁM STRACH, ABY JSEM JEN NEVYHODILA PENÍZE.
Re: power plate
Autor: mateska (27.10.2009)
ahoj Jani, mám vyzkoušený Power Plate a Dreamhealther. První mašinku doporučuji určitě, s druhou nemám dobrou zkušenost(každý jsme však individualita,takže jí nechci pomlouvat :-) ). Ovšem ceny obou jsou celkem astronomické. Záleží,kolik chceš investovat. Jak říkám,mít na to, všema deseti bych brala PP. Je možno vyzkoušet na této adrese - Holmes Place Energy Smíchov
Nádražní 32, Praha 5 – Smíchov 150 00
Česká republika
Ph: +420 773 111 333
s jinými mašinkami nemám vůbec žádnou zkušenost. Přeji šťastný výběr :-)
Re: power plate
Autor: Power Plate Rental (27.10.2009)
Pokud si nejste jista, který přístroj by Vám vyhovoval, máte teď možnost si Power Plate My5 půjčit domů a rozhodnout se následně podle vlastních pocitů. Naštivte www.powerplaterental.com
Power plate
Autor: lenka (27.10.2009)
Ahoj, nevíte, prosím, jestli je Power plate někde v Karlových Varech popř. v okolí? Děkuji
Re: Power plate
Autor: mateska (27.10.2009)
ahoj Leni, bohužel tu nikde není, jsem z Mariánek a tady taky nic :-( . Je to škoda,protože je to fakt perfektní mašinka, ale každý se asi bojí té investice nebo co já vím. V Plz to je, ale to je prostě už dost z ruky!
Re: Re: Power plate
Autor: Petra (31.10.2009)
v chebu je....dva a super .... kdyby jsi chtěla info tak muj meil
Power Plate
Autor: Léňa (11.01.2010)
Ahojte díky za info ohledně Power Plate. Už na něm cvičím měsíc a jsem nadšená. Fakt to funguje!!Celulitida mizí, v pase hubnu a celý tělo je pevnější..hlavně 30min je úžásný když nejseš moc sportovní typ. V Brně doporučuju powerplatebrno.cz v centru. Domácí prostředí, supr cena a výborný trenérky...
Re: Power Plate
Autor: Katča (21.01.2010)
Ahojte holky,jsem ze Brna a narodily se mi dvojčátka,po kterých nemůžu zaboha zhubnout.Slyšela jsem o Power plate,chtěla bych se zeptat,jak dlouho bych měla cvičit a kolikrát denně a minut,abych zhodila zhruba tak 18kg?Za jak dlouho jdou vidět výsledky a jak je to náročné na finance?Moc děkuji za odpověď.
Re: Re: Power Plate
Autor: mateska (28.01.2010)
ahoj, cvici se na nem 30minut 3x tydne.Jestli ti muzu dat dobrou radu, neznaz se ta kila shazovat rychle,protoze rychle shozena = jeste rychleji a vice nabrana (doporucuji max!!! kilo tydne,ale radeji jenom pul kg). Preji mnoho uspechu :-) Martina
power plate
Autor: Alena (23.01.2010)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat,jestli se dá Power Plate koupit v Česku a kde. A také jestli někdo může poradit, jaký je rozdíl mezi značkami PP, DKN a inSport line, pro komerční účely? Díky
Re: power plate
Autor: mateska (28.01.2010)
ahoj, PP se koupit da,ale porizovacka je celkem vysoka. zkousela jsem pristroju vice (insportline tedy ne), ale zadny z nich mi nevyhovoval. Ale myslim, ze zalezi na kazdem z nas. dnes je mnoho moznosti vyzkouset a pak se rozmyslet, co ti nejlepe vyhovovalo a do toho jit :-)
Re: Re: power plate
Autor: Eva (06.02.2010)
Ahoj, nezkoušela si taky přístroj PRO ENERGY vibrační plošina?
Power plate
Autor: šárka (28.01.2010)
Ahoj,hledám power plate v Č.Budějovicích,zatim bez výsledku,pokud někdo ví budu ráda za info.
Re: Power plate
Autor: Abbith (10.08.2010)
Ahoj, sice je dotaz hodně starý, ale třeba tě to bude ještě zajímat - úplně nově v Body brí studiu u nemocnice, je to fitko jen pro ženský a půl hoďka bude stát nějak okolo 200,-
Power plate
Autor: Eva (06.02.2010)
Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s vibrační plošinou značky PRO ENERGY? Je to srovnatelné s přístrojem POWER PLATE, nebo je to o dost horší? Díky za odpověď!
Re: Power plate
Autor: Tereza (02.04.2010)
Ahoj, taky sice nevim, kde to v Budejovicich je, ale silne uvazuji, ze bych se domluvila s nekolika kamaradkami, slozily bysme se a pujcila bych si to na ten mesic domu. Kdybys mela treba taky zajem a klidne i nejakou dalsi kamaradku, tak se mi ozvi na mail
Power plate
Autor: dasha - (12.02.2010)
Ahojte všichni, jak to tady tak čtu, začínám mít chuť taky si ho vyzkoušet - máte někdo zkušenost, jak je Power plate účiný na břicho? asi se na něm stojí, ne? tak mi logicky jde namysl, že bude dobrý spíše na nohy - můžete mi prosím někdo odpovědět..
Re: Power plate
Autor: Martina (12.02.2010)
ahoj Dasho, ono se na něm jen nestojí,ale i sedí a můžu říct,že je to na břicho parádní zabíračka, takže DOPORUČUJI :-)
Insportline
Autor: Hana Jakešová (17.02.2010)
Zdravím, ráda bych si udělala radost a pořídila si domů takový přístoj. Teď jede inzerce (i na TV) na Vibrogym od Insportline. Uvádí že je 10x levnější než Power Plate.
Tak mě zajímá jestli je alespoň trošku srovnatelný, popř. jaký typ by byl vhodný pro domácí cvičeníčko. Nebo je to vyhození penízků? Prosím poraďte mě: . Strašně moc děkuji.
Re: Insportline
Autor: klarush (19.02.2010)
Ahoj Hani, podle mě je to vyhození penízků. Ne protože by to byl blbej přístroj, to nevím, ale protože z mé zkušenosti doma takovýhle věci jen slouží jako věšák na šaty a nikdo necvičí. Mluvím z vlastní zkušenosti. Doporučuju chození do fitka s kamarádkou, to tě donutí. Odhodlání cvičit doma vydrží max měsíc.
Re: Insportline
Autor: Petr (16.03.2010)
vyhozené peníze... vážně...
Re: Insportline
Autor: Petr (17.03.2010)
Vibrogym od inSPORTline je především ukradená značka. Jsou to čínské výrobky, zdraví spíš nebezpečné.

Existuje ovšem holandská pravá firma VibroGym, což je firma, kterou založili původní autoři PowerPlatu, kteří odešli od mateřské firmy, protože nesouhlasili s jejich záměrem začít vyrábět PowerPlate v Číně a z plastu. VibroGym dnes vyrábí kvalitní vibrační plošiny z oceli, ale jejich cena odpovídá kvalitě... domácí model stojí lehce pod 90000,-

Nejlevnější stroj, který bych já ještě tipoval na opravdu funkční je celokovový DKN XG5, dovezený z Anglie přijde na nějakých 35000,- i s dovozem, v ČR se prodává za 50000,-
Re: Re: Insportline
Autor: Hana Jakešová (10.04.2010)
Já tedy nevím, ale posil. stroj od insportline typ Sunflower se mě jako šunt nezdá pro domácí cvičeníčko. Bohužel v dnešní době je snad všechno vyráběno a dováženo z Číny (což se mě také nelíbí, ale to je na jinou debatu). Mě se líbí, že nabízí dopravu, montáž a hlavně servis doma, záruka je prodloužená až na 5 let! A také DVD s Davidem Hufem není k zahození! Nemyslím si že ty vibrace jsou tak diametrálně odlišné jak od Power platu či jiných. To je prostě šílené dat víc jak 100 000 za takovou mašinku pro domácí použití. Kdybych to chtěla pro komerční využití tak asi budu řešit to z čeho je ten přístroj vyroben ale pokud na tom budu "stát" doma sama, maximálně manžel, tak to z "litiny" být nemusí.
Hledám
Autor: jiřina (04.03.2010)
Prosím jestli někdo ví o power plate v Táboře? Díky
Na hubnutí nebo jen posílení?
Autor: Petra (08.03.2010)
Ahoj, chtěla bych začít chodit na power plate, ale není to jen pro hubenější typy na zpevnění a tak? Pokud chci zhubnout je to na to dobré? Prosím podělte se s Vašimi zkušenosti, jak dlouho chodíte a jaké máte úspěchy? Díky moc
Power plate po operacích kolen
Autor: Simonka (17.03.2010)
nevíte někdo,jestli je power nevyhovující po operacích kolen?Jsem sice 3 roky po nich,ale problémy s koleny mám pořád a trochu se bojím,abych si je tou vvibrací nějak nerozhodila.díky
Re: Power plate po operacích kolen
Autor: PetrM (17.03.2010)
Rozhodne byste se mela nejdrive poradit z ortopedem nebo s vasim lekarem. Pokud mate pretrvavajici potize, obecne se nedoporucuje jakakoliv zatez, který by mohla stav vasich kolen ještě zhorsit.
Re: Power plate po operacích kolen
Autor: Petr (17.03.2010)
Co jsem slyšel, tak přímo PowerPlate má nevhodnou konstrukci, která způsobuje, že pohyb plošiny není pouze nahoru a dolů (což je účelem) ale i výrazně do stran, horizontálně, což je špatně a může to kloubům škodit. Jejich marketing z toho udělal znouzectnost a tvrdí, že mají "3D vibrace", ale to jsou jen žvásty. Nejšetrnější vibrační plošinou by mělo být německé Galileo, vyrábějí je i s medicínským certifikátem pro rehabilitační zařízení. Je to typ "pivotal", tedy plošina se překlápí kolem osy uprostřed, každá noha jde opačným směrem a používají se nižší frekvence (16-30Hz).
Re: Re: Power plate po operacích kolen
Autor: Simonka (17.03.2010)
moc díky,to jsou informace, které mi žádný instruktor nedokázal říct.K ortopedovi raději zajedu,protože problémy s koleny mám pořád,tak ať si tím zbytečně neublížím a po té jiné plošině se podívám,zda něco v Pardubicích je.moc díky!!!
Autor: Ondra (18.03.2010)
jako trenér chci Varovat především před levnými přístroji do 80 000 kč. Žádejte certifikaci o zdravotní nezávadnosti a chce to koukat jestli vám někdo poskytne i servis protože motory ve vibračních plošinách nemají 100letou životnost. Zaškolelí se u po internetu objednaného přístroje taky nedočkáte. Přístrojů které splňujou tyhle předpoklady je v čr málo. konkrétně asi dva Fitvibe a Power plate.
Re:
Autor: Balda (11.09.2011)
Nyní přišel na trh i Flabelos a ten má certifikaci ISO 13485, je za 60000,-
power plate
Autor: jana (21.04.2010)
ahoj prosím máte někdo zkušenosti s vibrostation??chtěla bych si ho koupit domu,ale nerada bych naletěla:( píšou že je lepší než power platea levnější tak nevim děkuji za odpověd
vibrostation
Autor: lenka (22.04.2010)
pokud mate zajem nekdo o koupi stroje pro domaci využití, ráda poradím a podelim se o zkušenosti
Autor: ALex (28.04.2010)
Ahoj holky, nemohla by mi nektera poradit, zda nevite o PP kolem Sumperka? Jezdila jsem cvicit do Olomouce,ale kvuli ceste je to dost drahy...Diky moc!
Autor: Bára (05.05.2010)
Ahoj chtěla jsem se zeptat zda máte ěkdo zkušenosti s vibrační plošinou INSPORTline LOTOS???DĚKUJI PŘEDEM
Fitvibe
Autor: Já (20.05.2010)
Ten PP je předražený. Já jsem si koupila Fitvibe Smart. Umí toho více než konkurenti a je mnohem levnější. Fitvibe u nás prodává fa Kardioline. Adresa www.kardioline.cz A umí všechno dobře a nenásilně vysvětlit. 100% spokojenost.
Re: Fitvibe
Autor: weimik (15.06.2010)
A prosím tě kolik tě ta Fitvibe stála. Nebo nějaká cvičební centrum v okolí Mostecka?
Re: Re: Fitvibe
Autor: Já (07.04.2011)
V zahraničí se dá Fitvibe Smart koupit něco kolem 3900 Eur, já sem jí koupil od českého dodavatele za 85 000 kč.
Re: Re: Fitvibe
Autor: Ondra (12.04.2011)
Ahoj,
nejbližší "Fitvibe" studio bude asi v rehabilitačním ústavě Kladruby. kompletní seznam FITVIBE studií je na stránkách
www.vibracnitrenink.…
power plate
Autor: Míša (25.06.2010)
Zdravím, já byla včera poprvé na power platu a jsem nadšená. Za ty prachy jsem dostala, co chtěla. Lektorka veeelice příjemná ( nedelam reklamu tak nebudu klidne jmenovat studio :-D ), celou dobu se mi venovala a kontrolovala, zda se mi neudelalo zle. Dneska citim hlavne svaly na nohou a lehce bricho, chci obetovat tento mesic ty prachy a chodit pravidelne (3x tydne ), snad budou znat vysledky. Nektere damy to chvalki na celulitidu, coz bych potrebovala. Nejsem tlusta, ale spodek je proste oplacany :-) tak drzte palce..treba to nebudou vyhozene penize
Power plate
Autor: Alička (28.01.2011)
Prosím vás, aby jste to správně pochopili, teda spíš se tu ozývají ženský, takže pochopily, v jednom komentáři se tu objevilo, že chce někdo tento měsíc vrazit do tohoto cvičení peníze. Chci vás ujistit, že jeden měsíc opravdu nestačí, PP je dlouhodobá záležitost, někdo třeba ty výsledky má už po tak krátké době, ale to už je opravdu co říct. Jinak PP je opravdu top na trhu, neexistuje nic lepšího. Člověk protáhne a zpevní celé tělo, centimetry mizí.
A ke koupi stroje na doma...určitě nic nekupujte, radši si najděte v okolí studio, kde ho provozují a zaplaťte si i trenérku. Vyplatí se to. Mluvím z vlastní zkušenosti. Nejdřív jsem na PP chodila pouze cvičit, pak jsme s přítelem otevřeli vlastní studio...
Power plate
Autor: Alička (28.01.2011)
Prosím vás, aby jste to správně pochopili, teda spíš se tu ozývají ženský, takže pochopily, v jednom komentáři se tu objevilo, že chce někdo tento měsíc vrazit do tohoto cvičení peníze. Chci vás ujistit, že jeden měsíc opravdu nestačí, PP je dlouhodobá záležitost, někdo třeba ty výsledky má už po tak krátké době, ale to už je opravdu co říct. Jinak PP je opravdu top na trhu, neexistuje nic lepšího. Člověk protáhne a zpevní celé tělo, centimetry mizí.
A ke koupi stroje na doma...určitě nic nekupujte, radši si najděte v okolí studio, kde ho provozují a zaplaťte si i trenérku. Vyplatí se to. Mluvím z vlastní zkušenosti. Nejdřív jsem na PP chodila pouze cvičit, pak jsme s přítelem otevřeli vlastní studio...
Autor: Renata (25.03.2011)
Prave dnes som prvy krat vyskusala power plate.ako telocvikar musim uznat,ze som sa zapotila.citim vsetky svaly,ktore sme cvicili,uvidim ako budem zajtra vstavat.Od pondelka zacinam pravidelne 2x do tyzdna 10blokov po 30min.Urcite sa ozvem po skonceni planu,co to so mnou urobilo. Som tiez velmi zvedava.Budem sa snazit co najviac.majte sa...
Power plate a těhotenství
Autor: Janka (15.04.2011)
Zajímalo by mě, jak je to s cvičením na power plate, když se pokouším otěhotnět... je vhodné pokračovat s cvičením? Děkuji za info.
Re: Power plate a těhotenství
Autor: Daniela (23.09.2011)
Zdravím, tak to by mě taky moc zajímalo :-)
Autor: Della (25.05.2011)
Chtela bych se zeptat na skusenosti s Vibrostation studio a jeho porovnani s PP. Pisou ze Vib. je lepsi a setrnejsi na klouby protoze se plosina naklani..a mam to docela logiku.
Mate nekdo osobni skusenost a vysledky?
Re:
Autor: Daniela (31.07.2012)
dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jste zjistila od této doby odpovědi na vaše otázky, také mě tento stroj zajímá právě v porovnání s power plate, jak účinky tak také vliv na klouby a další efekty. díky moc!
Re:
Autor: Daniela (31.07.2012)
dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jste zjistila od této doby odpovědi na vaše otázky, také mě tento stroj zajímá právě v porovnání s power plate, jak účinky tak také vliv na klouby a další efekty. díky moc!
Autor: klara (21.06.2011)
Dobry den chtela bych se zeptat na stranky vibrostation v ostrave porube ... nikde je nemuzu najit ...
Re:
Autor: Lenka (01.08.2011)
Ahoj, našla jsem Vibrostation zatím na Kotvě. Více jsem moc nepátrala.
Power plate
Autor: Ren (01.09.2011)
Power plate je super, koupila jsem si jeden domů a cvičím jak ďas :) Hodně štěstí!
Fitvibe
Autor: Richard (11.09.2011)
Mohl by mi někdo jako lajkovi přiblížit co je to ten Fitvibe? Našel jsem to na www.menclpro.cz a netuším přesně co to je...
Tanita, Fitwibe
Autor: Alois (31.10.2011)
www.menclpro.cz
Tam kde již pouhé oko, centimetr a váha nestačí, tam pomůže TANITA, která se vám podívá až do morku kostí a tím vás udrží na správné cestě za vytouženým cílem.
Autor: Monika (07.01.2012)
Dobry den nevite nekdo zda je power plate v Mlade Boleslavi a nebo v Turnove? Dekuji moc...
Vibrační plošina
Autor: Darja (17.03.2012)
Informuji, že vibrační plošina je i v ROYAL ARENĚ Ivančice. Je potřeba se objednat a s trenérem je cena za 30 minut 150,-
Mladá Boleslav
Autor: Martina (24.06.2012)
Ahoj,
mohl by mi, prosím, někdo poradit, kde najdu power plate v Mladé Boleslavi, případně jejich okolí.
Díky