prvnípředchozí1 2 3 4dalšíposlední
NA KONI

A JEDEME...

Léto promění lesní cesty i hladinu nejbližšího rybníku ve fitness na čerstvém vzduchu. Můžete po nich brázdit na in-linech, na kole, osedlat si koně anebo čapnout do ruky veslo.
pokračování článku...
bouldering

Bouldering

Bouldering je jedním z druhů lezení. Leze se ovšem v nižších výškách bez lana, je možné lozit buď na menších skalách nebo na speciálně upravených umělých stěnách. Velmi populární je boulder hlavně u začínajících lezců, je totiž poměrně nenáročný na vybavení a také zkušenosti.
pokračování článku...
cyklistika

Češi nejraději jezdí na kole, z netradičních sportů je nejvíce láká paragliding

Podle ankety internetového portálu Turistika.cz holdují Češi aktivně nejvíce cyklistice – věnuje se jí asi polovina dotazovaných.
pokračování článku...
nordic

Cesta je cíl

Poslechněte své srdce prahnoucí po přírodě. Místo klasické chůze vyzkoušejte nordic walking nebo treking. Prozradíme vám, proč se vyplatí pořídit si základní výbavu a vydat se do terénu.
pokračování článku...
kettlebell

Činky kettlebell

Už jste slyšeli o kettlebell? Do těchto zvláštních činek se speciální rukojetí je nyní zblázněná celá Amerika. Cvičení s kettlebell je vhodné zejména na posilování, ale hodí se i pro procvičování rovnováhy celého těla.
pokračování článku...
curling

Curling

Pro někoho nejnudnější sport na světě, pro jiné skvělá zábava. Curling, lidově někdy nazývaný lední metaná, je v Česku zatím ne příliš rozšířený sport. Přestože však stále ještě někteří lidé neznají jeho název a mluví o něm jako o "tom sportu se smetákem," jeho popularita stoupá.
pokračování článku...
Cvičením proti fybromyalgii: Jak se vyrovnat s chronickou bolestí a únavou

Cvičením proti fibromyalgii: Jak se vyrovnat s chronickou bolestí a únavou

Život je pro vás o poznání těžší, když trpíte fibromyalgií. Lidi s touto diagnózou bolí všechno víc než ostatní. Tato chronická nemoc ovlivňuje doslova každou minutu života. Jste unavení, v hlavě máte místo myšlenek jakousi podivnou mlhovinu. Jak z toho ven?
pokračování článku...
Cviky na hubnutí

Cviky na hubnutí

V tomto článků se podíváme na neúčinější cviky na hubnutí a na to, které aktivity vám pomohou shodit přebytečná kila.
pokračování článku...
CYKLOMÁNIE

CYKLOMÁNIE

Hledáte cestu, jak zlepšit fyzickou kondici a zhubnout, ale při slově fitness centrum máte závrať? Vraťte se ke kořenům a zkuste to, co jste nejspíš milovali jako malé děti. Na kole můžete navíc jezdit i s velkou nadváhou nebo nemocnými klouby.
pokračování článku...
cyklistika

Do sedla!

Málo sportů se zdá jednodušších než jízda na kole. Ale opak je pravdou. Cyklistika vám poskytne relax, dobrou kondici, náladu, zdraví, ale i nadhled. Nicméně je dobré o ní něco vědět. Seznámíme s tím nejdůležitějším.
pokračování článku...
prvnípředchozí1 2 3 4dalšíposlední
V této sekci bylo nalezeno celkem 38 článků.