Plavání

Plavání je jedním z nejoblíbenějších sportů na světě. Plavání se učí už od útlého věku v bazénech či na koupalištích. Existují čtyři základní druhy plavání - prsa, kraul, znak a motýlek - v nich existují závody na různě dlouhých tratích.

Cvičením proti fybromyalgii: Jak se vyrovnat s chronickou bolestí a únavou

Cvičením proti fibromyalgii: Jak se vyrovnat s chronickou bolestí a únavou

Život je pro vás o poznání těžší, když trpíte fibromyalgií. Lidi s touto diagnózou bolí všechno víc než ostatní. Tato chronická nemoc ovlivňuje doslova každou minutu života. Jste unavení, v hlavě máte místo myšlenek jakousi podivnou mlhovinu. Jak z toho ven?
pokračování článku...
plavani

Plavání

Plavání patří mezi nejoblíbnější aktivity v každém věku. Plavání má své kořeny hluboko v historii, ve starověkém Řecku a Římě již dokonce bylo součástí vzdělání. Sportovní plavání se začalo provozovat na počátku 19. století, dnes je zařazeno na letních olympijských hrách a koná se v něm řada soutěží. Existují 4 základní plavecké styly: motýlek, znak, prsa a kraul, které se v soutěžích plavou na různé vzdálenosti či ve štafetě.
pokračování článku...
pool01

Posilovna pod hladinou

Pokud je voda váš oblíbený živel, vezměte si pomůcky a procvičte tělo v bazénu nebo v moři. Sestavu připravila trenérka Petra Munduchová.
pokračování článku...
badminton

Sport právě pro vás

Odreagovat se? Zpevnit tělo? Zhubnout? Máme pro vás tipy na sporty, při kterých dostanete tohle všechno v jednom, aniž by vás to stálo fůru času nebo peněz. Vyzkoušejte jeden nebo všechny, jak je libo…
pokračování článku...
V této sekci byly nalezeny celkem 4 články.