Pojďte do toho s námi - tělo musíme překvapit! Běžecký kros 3. dubna 2011


Htriatlon

Sdružení H-triatlon i v letoším roce organizuje několik závodů. Prvním z nich je běžecký kros v Praze, který proběhne v krásném prostředí přírodní rezervace Skalka na Praze 5 (u hřiště Rugby Tatra Smíchov) v neděli 3. dubna. Tento amatérský krosový závod v širším centru Prahy je ideální pro celou rodinu. Délka tratě je od 100 m (děti) až 5 km (muži).

Program závodu je následující:

07:30 – 9:30 Prezentace závodníků

10:00 Start dětských kategorií

11:00 Start MUŽI a ŽENY

13:00 vyhlášení výsledků

Účastníci budou rozděleny dle pohlaví do věkových kategorií a výkonnostních skupin. Samozřejmostí je zajištění profesionálního sportovního servisu pro závodníky i diváky. Za startovné mají účastníci k dispozici čipovou časomíru, profesionální startovní čísla, výsledky několik minut po ukončení závodu, občerstvení. Závodník, který vyplní při přihlášení mobilní telefonní číslo obdrží výsledek ve formě SMS zprávy. Výherci obdrží diplom, všichni účastníci závodu budou zařazeni do losování o věcné ceny.

Změřte tedy své síly s konkurencí, zpříjemněte víkend nejen sobě, ale i celé své rodině! Zažeňte jarní únavu aktivně stráveným nedělním odpolednem. Navíc je pro vás připraven doprovodný program s losováním o atraktivní ceny!

Více informací, registrace a online registrace na www.htriatlon.cz Účastníci se mohou přihlásit i v den konání akce.

Padesáti z vás, kteří se chcete závodu účastnit hradí Fitweb.cz startovné! Zaregistrujte se na Fitweb.cz, trvale s námi zhubněte a mějte radost z pohybu! Po registraci a přihlášení na Fitweb.cz vám v tomto článku zobrazíme kód. Zadejte kód při registraci na závod, buďte mezi prvními padesáti a máte startovné od Fitweb.cz zadarmo.

Partneři závodu:
ENERGIE STAVEBNÍ A BÁŇSKÁ

BootCamps
DNA!
DAP
MČ Praha 5
REBE CONSULTING
TEMPER Communication
VZP
Hlavní město Praha

Mediální partner:
Mladá fronta a.s.


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.