Portál Kdesportovat.cz má přes 1500 zaregistrovaných sportovních center


Kdesportovat.cz

Náš partnerský portál Kdesportovat.cz překročil hranici 1500 zaregistrovaných sportovních a cvičebních center. Umožňí vám tak vyhledat přes sto různých sportovních aktivit po celé České republice.

Za rok a půl působení na českém internetu se portálu Kdesportovat.cz podařilo získat významnou pozici jako rozcestníku, na kterém si mohou návštěvníci vyhledat nejbližší sportovní centrum nebo sportovní aktivitu. Do dnešního dne využilo možností hledání přes 600 000 unikátních návštěvníků.

Pokud vás tak na našich stránkách Ocvičení.cz zaujala nějaká sportovní aktivita, můžete si ji přímo a rychle vyhledat na našem portálu Kdesportovat.cz.

Výhodou Kdesportovat.cz je fakt, že najde i sportoviště, které nemají svojí vlastní prezentaci na internetu. Pokud si chcete jednoduše vyhledat nejbližší sportovní centrum, například kam za Zumbou, Pilates, jógou nebo aerobicem, vyzkoušejte Kdesportovat.cz.


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
Kdesportovat je super
Autor: Hanka (19.03.2010)
Ja si v Brně vyhledala kde se dá cvičit Aerobik a navíc jsem ještě narazila na Zumbu, všem moc doporučuju, je to sranda..
Autor: Eva (19.03.2010)
je, nahodou sem narazila na vase stranky a zni to bezva.. nevedela jsem, ze si na netu muzu najit nejaky sportovni centra, kde by se dalo neco delat. diky! urcite si nekam vyrazim poradne zasportovat!