Pošlete zkušenosti ze zahraničí a vyhrajte!

Náš partnerských portál o práci a studiu v zahraničí Nazkušenou.cz pořádá soutěž o nejzajímavější zkušenost ze zahraničí. Čtenáři mohou posílat své zkušenosti ze studijních a pracovních pobytů, stáží, brigád, pracovních kempů nebo výměnných pobytů v zahraničí.

Máte zkušenosti, o které byste se chtěli podělit? Pošlete nám článek a vyhrajte volnou jízdenku pro dvě osoby po Evropě se STUDENT AGENCY, nebo Apple iPod. Více informací o soutěži najdete v tomto článku.

Jak se soutěže zúčastnit

Stačí poslat váš článek na adresu info@nazkusenou.cz a přidat vaše kontaktní údaje.

O co se soutěží

  • 1.Cena - Zpáteční jízdenka pro dvě osoby po Evropě s SA v hodnotě 7900 Kč.
  • 2.Cena - iPod nano 8GB

Jak napsat článek

Ať už jste pracovali jako au-pair, studovali přes program Erasmus nebo pracovali na Work and Travel, popište vaše zkušenosti, postřehy, dojmy, přidejte osobní tipy, doporučení a to vše v maximálním rozsahu dvou stránek A4. Pokud nám napíšete, pošleme vám tipy, jak článek správně formulovat, nebo se inspirujte již publikovanými zkušenostmi, které najdete zde ZDE.

Budeme hodnotit styl článků, informační hodnotu pro čtenáře, originalitu, osobní přístup a dobrý nápad. Článek musí být původním dílem autora.

Kdy soutěž probíhá

Soutěž probíhádo 14.9.2010, nejlepší články porota vyhodnotí 30.9.2009. Vaše zkušenosti můžete posílat kdykoliv v průběhu soutěže. Doporučujeme však článek poslat co nejdříve, abychom jej mohli publikovat. Více informací o soutěží najdete ZDE.


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.