Power Plate - přístroj budoucnosti


Power Plate

Power Plate je v současné době velkým lákadlem pro návštěvníky posiloven, salónů krásy, wellness center i rehabilitačních středisek. Jak ale vlastně funguje a co uživateli přináší?

Power Plate je cvičící stroj, který využívá zdokonalenou formu vibrací. Trojrozměrná vibrační technologie, na níž je založená funkce Power Plate, je v současnosti nejnovější užívanou cvičební technikou. Produkty Power Plate® uspokojí potřeby nejen profesionálních sportovců a milovníků fitness, ale i individuálních uživatelů.

Cvičení s Power Plate představuje unikátní paradigma a změnu v přístupu k posilování, neboť dovoluje tělu posilovat s menším důrazem na hmotu, vysokou zátěžovost a přílišnou rychlost tréninku. Power Plate umožňuje posilování s nízkým rizikem zranění úponů a zároveň menším rizikem svalových zranění, přičemž v mnoha případech navíc velmi snižuje čas potřebný k dosažení vytyčených cílů. Doporučená doba cvičení je 30 minut řikrát týdně.

Hlavní výhody cvičeni na Power Plate

  • Redukce hmotnosti
  • Zvýšení svalové síly
  • Tvarování postavy
  • Redukce celulitidy
  • Podpora kardiovaskularinhio systemu
  • Rehabilitační účinky

Firma působí ve světě něco málo přes deset let, 6 let v České Republice a rok také na Slovensku.
Nyní se Power Plate® může pyšnit zdravotnickou licencí, kterou stroj získal v rámci EU na základě dlouholetých odborných studií. V současné době se v ČR nachází kolem 40 Power Plate studií.

zdroj: FitkaStudia.cz


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.