Power plate a vibrační plošiny

Power Plate je přístroj, který přenáší do svalů vibrace, čímž je nutí stahovat se a znovu povolovat. Díky tomu Power Plate posiluje a vytvarovává tělo. Na přístroji by se měly střídat pozice, aby se procvičily jednotlivé skupiny svalů. Power Plate je možné buď koupit na domácí používání, nebo si na něm zacvičit v některém z fitness center, které jej nabízejí.

Power Plate

Cvičení pro „profíky“

Chcete intenzivnější cvičení, rozbít stereotyp a ještě více zhubnout? Pak vyzkoušejte novinku Power Plate Pro6.
pokračování článku...
Power Plate

Dokonalá postava za pár týdnů? Zkuste Power Plate

Pokud se vám nechce trávit hodiny v posilovnách, možná se našlo řešení. Po celém světě se začíná rozšiřovat "zázračný" posilovací stroj Power Plate®, oblíbily si ho také celebrity jako Madonna, Nicol Kidman či Kylie Minogue.Co všechno by mělo být výsledkem? Posílené tělo, větší ohebnost, správný krevní oběh, vyšší odolnost a lepší kondice. Power Plate® je časově nenáročný (cvičí se 10 minut třikrát týdně), navíc je mnohem efektivnější než standardní trénink.
pokračování článku...
Power Plate

Nový přístroj pro zlepšení postavy - Power Plate

Pokud si chcete zpevnit tělo a vylepšit postavu, vyzkoušejte nový přístroj Power Plate. Přístroj přenáší vibrace do svalů, čímž jsou donuceny se reflexivně stahovat. Svaly by se měly díky vibracím stáhnout 30 až 50 krát za sekundu oproti jednomu až dvěma stáhnutím v normálním stavu. Cvičení na Power Plate je díky tomu účinnější a rychlejší.
pokračování článku...
Power Plate - přístroj budoucnosti

Power Plate - přístroj budoucnosti

Power Plate je v současné době velkým lákadlem pro návštěvníky posiloven, salónů krásy, wellness center i rehabilitačních středisek. Jak ale vlastně funguje a co uživateli přináší?
pokračování článku...
powerplate

POWER PLATE: Trénink na 25 minut

Víte, jak efektivně a zároveň rychle procvičit celé tělo? Vyzkoušejte vibrační přístroj, se kterým bude váš trénink vysoce funkční.
pokračování článku...
V této sekci bylo nalezeno celkem 5 článků.