Sobotní cvičení jogalates

Zaujalo vás cvičení, které kombinuje tisíciletími prověřenou jógu a oblíbené pilates? Zkuste sobotní cvičení jogalates v Praze nebo víkendový pobyt s jogalates v Krkonoších.

Zimní cvičení jogalates

Udělejte si v předvánočním shonu čas na sebe a odpočiňte si při cvičení. Sobotní jogalates workshop procvičí všechny svalové skupiny, zejména hluboké svaly. Ty má většina lidí kvůli sedavému způsobu života oslabené, a proto trpí bolestmi páteře. "Budeme cviřit rychlejší i pomalejší cviky, jejichž kombinací dojde k hlubšímu tělesnému uvolnění. Čas na relaxaci bude dostatečný," uvedla jedna z cvičitelek Hana Marcišová. Workshop se koná v sobotu 12.12. od půl desáté ráno ve studiu Yogata. Cvičí se do půl druhé odpoledne za 380 korun.

Víkend s jogalates v Krkonoších

Pro ty, kdo by chtěli cvičit jogalates celý víkend a užít si přitom pobyt v přírodě, je určen víkendový pobyt v Krkonoších. Koná se od 22. do 24. ledna. Na účastníky čeká intenzivní cvičební program v kombinaci s pobytem na čerstvém vzduchu ve známém horském středisku. Program začíná v pátek odpoledne. Cena 1800Kč zahrnuje cvičení a ubytování s polopenzí. Více informací najdete na webu studia Yogata.


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.

Další aktivity