Štíhlou postavu si udržuji sportem: Iveta Vítová

Pro modelku a moderátorku Ivetu Vítovou se pohyb stal součástí života. Nechte se inspirovat jejími zkušenostmi a zkuste to s ní.

IN-LINE BRUSLENÍ

Iveta Vítová

Moderátorka a Česká Miss 2009
Věk: 31 let
Váha: 58 kg

Iveta přednedávnem vzbudila pozornost tím, že se jí podařilo dostat se do formy jen chvilku po porodu. „Trvalo to asi čtyři měsíce. Během těhotenství jsem přibrala osmnáct kilo. Devět jich ale zůstalo v porodnici a zbytek odešel s kojením a běháním kolem Anetky.“ Návrat na televizní obrazovku zatím neplánuje, ale práci v modelingu se nevyhýbá. „Naopak jsem za to hrozně ráda, protože se vždycky na chvíli vrátím mezi lidi.“

Na první pohled se zdá, že Iveta svou postavu neřeší. „Pravda je, že stejně jako ostatním ženám se mi pořád něco nelíbí. Vždy je co vylepšovat a lze pracovat na tom, aby postava byla hezčí. Jednu dobu mi i v agentuře říkali, že bych měla zhubnout, měla jsem prý velká prsa a velký zadek. Vzpomínám si, že jsem to tehdy obrečela,“ říká Česká Miss z roku 2009.

Iveta přiznává, že je sportovní antitalent, přesto si ke sportu cestu našla: „V dětství jsem chodila do tanečních kroužků, v dospělosti jsem pak zkoušela aerobik i posilovnu. Vždycky mi to ale vydrželo tak půl roku.“ Nakonec si zamilovala nikoli studiové lekce, ani fitness centrum, ale pohyb na bruslích. „To mě nadchlo. Nejsem ale ten typ, který se rád vozí někde po okruhu – baví mě in-line dráhy. Samotné bruslení beru jako skvělou relaxaci. Mám ráda ten pocit, když se projedu po okolí.“ Její oblíbenou stezkou je podolská in-line trasa. „Je přiměřeně dlouhá, je to tam hezké a líbí se mi, že i občerstvení je vždycky nablízku. Dřív jsem chodila na brusle s kamarádkou a občas s manželem. Teď chodím jezdit s dcerou, kterou mám v kočárku.
Vždycky to celé prospí, protože se jí líbí, že jsme neustále v pohybu.“


Článek vyšel v časopise Dieta 10/2014.


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.