Street dance

Street dance je široká rodina různých moderních tanců, můžeme sem zařadit například Hip Hop, Just Dance, X-Dance, R\'n\'B, ModernStreet, Jazz-LatinStreet, Break Dance či Reggaeton. Street dance se můžete naučit na různých kurzech či v tanečních školách. Street dance je velmi oblíbený mezi mládeží, která v něm může projevit svou osobnost.

tanec

Pět stylů tance, které Vás dostanou

Toužíte se před jarem zbavit přebytečných kil a pročistit svůj organismus od škodlivých látek, ale představa, že trávíte hodiny v posilovně, vás upřímně děsí? Zkoušela jste běhat, ale v ledovém vzduchu to ztrácí své kouzlo? A aerobik už vás dávno nudí svojí jednotvárností? Zkuste to letos jinak. Představujeme vám pět moderních tanců, při kterých ani nepostřehnete, že cvičíte, a vaše kila přitom půjdou dolů.
pokračování článku...
ROZTOČTE TO S KRUHEM

Roztočte to s kruhem

V Americe uchvátil tanec s obručí hvězdy showbyznysu i první dámu. Hooping je hit, kterým skvěle zformujete postavu a ještě se u toho budete parádně bavit. Vyzkoušeli jsme ho za vás!
pokračování článku...
street dance

Street dance

Označení Street dance v sobě zahrnuje všechny „pouliční“ tance, které jsou stále více oblíbené mezi současnou generací dospívající mládeže. K tomuto volnému stylu se řadí Hip Hop, Just Dance, X-Dance, R'n'B, ModernStreet, Jazz-LatinStreet, Break Dance a Reggaeton. Tyto tance mají společný životní styl – kšiltovky, volné kalhoty, graffiti, masivní zlaté řetězy apod.
pokračování článku...
V této sekci byly nalezeny celkem 3 články.