V Česku začal největší středoevropský festival in-line bruslení

Odstartoval další ročník rodinného festivalu inlinebruslení Nestlé LifeInLine Tour. Festival si za svou pětiletou existenci vybudoval pozici největšího středoevropského in-line seriálu a letos zažije velký průlom. V Česku se poprvé pojede závod Světového inline poháru. Světová špička in-line bruslení se sjede 7. června do Ostravy, která se tak přidá ke světovým centrům tohoto populárního městského sportu.

„Zařazení závodu do světové série je velkým úspěchem české in-line diplomacie a mezinárodním uznáním pořadatelských schopností LifeInLine týmu. Umístění závodu do Ostravy je také oceněním ostravské radnici, která in-line závody podporuje, a zasluhuje se tak o rozvoj in-line bruslení v České republice,“ konstatoval generální sekretář Českého svazu kolečkového bruslení Jindřich Pařík.

Festival začal v neděli 10. května v Hradci Králové, pokračovat bude v Praze, Českých Budějovicích, Ostravě, Brně, Plzni, Opavě a v Pardubicích. Kromě českých měst in-line bruslaři můžou závodit i na Slovensku. Závodů se může zůčastnit každý, a proto se na stejné trati může potkat začátečník se skutečnými špičkami. Ze závodů nejsou vyřazeny ani děti, pro které jsou připraveny speciální tratě. Více informací a rozpis jednotlivých závodů zájemci najdou na www.lifeline.cz


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.