Víkend s jógou na Vysočině


Jogalates

Chcete vyrazit do přírody a zároveň udělat něco pro své zdraví? Vyzkoušejte aktivně relaxační víkendový pobyt na Vysočině s Jogalates (Yogalates). Čeká vás 5 lekcí Jogalates, mezi kterými můžete relaxovat v přírodě.

Program

V lekcích se budou postupně procházet jednotlivé cviky i sestavy Jogalates tak, aby byl prostor všechny cvičící opravovat a seznamovat se správným cvičením.

Jogalates je metodika, která propojuje určité prvky a pozice stabilizačního a posilovacího cvičení Pilates s tradicemi Jógy. Někdy se lekce Jogalates nese více v tónu hathajógy, někdy Iyengarovy jógy, někdy silovějšího Pilates.

Každopádně vždy by měla přinést pocit propojenosti celého těla a pocit síly, která jde zevnitř, z hlubokých svalů, které tělo stabilizují. Cvičení je jemné a účinné zároveň. Svým posilovacím zaměřením je vhodné pro všechny „sedavě“ zaměstnané i pro ty, kteří se prostě chtějí protáhnout a „objevit“ některé nové svaly na svém těle.

Termín je 7.-9. května 2010
Příjezd do penzionu je možný v pátek po 14 hod, odjezd v neděli je nejpozději v 19 h.

Cena

Cena je 2500 Kč. Zahrnuje 2x ubytování, 5x cvičení a plnou penzi (snídaně formou švédských stolů, k obědu a večeři dvouchodové domácí jídlo, možno přizpůsobit individuálním potřebám).

Kde se přihlásit

Pokud máte zájem, stačí se přihlásit na emailu info@yogata.cz


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.