Vodní soboty ve STEPU

Přijďte si zacvičit vodní aerobic do Sportcentra STEP! Studio Aquality pořádá ve Sportcentru STEP v Praze 9 vodní soboty s aquaaerobicem. Celá akce se koná pod vedením Světlany Vondráčkové, profesionální instruktorky aqua fitness. Vyzkoušet si můžete lekce aqua power aerobicu, aqua fanky (s vodními nudlemi), aqua kick box či aqua bike (jízdu na vodním kole), těšit se můžete také na wellnes program v relaxačním bazénu v podobě masážních trysek, chrličů, sedátek, chybět nebude ani vířivka a parní kabina s vonnými esencemi.

S sebou si nezapomeňte vzít zejména plavky (nejlépe jednodílné), ručník, hygienické potřeby, ponožky a boty k bazénu. V ceně 350 Kč je zahrnuto celé cvičení od 12:45 (prezentace u recepce) do 15:30 (ukončení v bazénu), zdarma navíc dostanete iontový nápoj pro získání energie. V průbehu celého dne bude možnost využití dalších služeb Sportcentra jako jsou například restaurace, solárium, dětský koutek a podobně.

Studio Aquality bude v nejbližší době pořádat dvě vodní soboty: 25.dubna 2009 se uskuteční vodní sobota v duchu klasiky s doprovodem taneční hudby a 30.května 2009 se bude celá akce konat ve stylu retro při poslechu nestárnoucích hitů.

Vzhledem k tomu, Šže poč„et m‡íst je omezen, je nutná… rezervace a úhrada akce.
(bliŠ‡žší informace na www.aquality.cz nebo info@aquality.cz a 774 068 098)

Pořadatel si vyhrazuje prá‚vo uskutečƒnit akci v ná‚hradn„m term„ínu, nebo vrá‚tit z‚ájemc…ům vstupné.†


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.