vodní sporty

Vodní sporty

Plavání
Cvičením proti fybromyalgii: Jak se vyrovnat s chronickou bolestí a únavou

Cvičením proti fibromyalgii: Jak se vyrovnat s chronickou bolestí a únavou

Život je pro vás o poznání těžší, když trpíte fibromyalgií. Lidi s touto diagnózou bolí všechno víc než ostatní. Tato chronická nemoc ovlivňuje doslova každou minutu života. Jste unavení, v hlavě máte místo myšlenek jakousi podivnou mlhovinu. Jak z toho ven?
pokračování článku...
plavani

Plavání

Plavání patří mezi nejoblíbnější aktivity v každém věku. Plavání má své kořeny hluboko v historii, ve starověkém Řecku a Římě již dokonce bylo součástí vzdělání. Sportovní plavání se začalo provozovat na počátku 19. století, dnes je zařazeno na letních olympijských hrách a koná se v něm řada soutěží. Existují 4 základní plavecké styly: motýlek, znak, prsa a kraul, které se v soutěžích plavou na různé vzdálenosti či ve štafetě.
pokračování článku...
pool01

Posilovna pod hladinou

Pokud je voda váš oblíbený živel, vezměte si pomůcky a procvičte tělo v bazénu nebo v moři. Sestavu připravila trenérka Petra Munduchová.
pokračování článku...
potápění

Potápění

Potápění patří mezi sporty náročnější povahy, které zejména v poslední době získává čím dál více příznivců. Potápět se můžete u nás i v zahraničí, ať tak či tak se vám naskytne příležitost vidět přírodní krásy ukryté hluboko pod vodou. Pokud jste si již od malička přáli vidět nádhernou podmořskou flóru a faunu, nebo se stát „hledačem pokladů“ na potopených lodích, pak je potápění ideální sport právě pro vás.
pokračování článku...
Aqua Combat

Představujeme dynamické cvičení ve vodě Aqua Combat

Údery a kopy, které v Aqua Combat využíváme, však nejsou mířeny proti cvičencům navzájem. Jde o bezkontaktní pohybovou aktivitu. Cílem cvičební lekce není, aby se cvičící skupina stala bojeschopnou. Jediným soupeřem a protivníkem se stává odpor vody, který se cvičenci snaží porazit.
pokračování článku...
badminton

Sport právě pro vás

Odreagovat se? Zpevnit tělo? Zhubnout? Máme pro vás tipy na sporty, při kterých dostanete tohle všechno v jednom, aniž by vás to stálo fůru času nebo peněz. Vyzkoušejte jeden nebo všechny, jak je libo…
pokračování článku...
Veslování

Veslování nebo pádlování

Na vodě spálíte více než při spinningu! Posilují hlavně ruce, ramena a záda.
pokračování článku...
Vodní posilovna

Vodní posilovna

I když bude venku pošmourno a vám se zrovna nebude chtít ani do posilovny, není nutné trénink vynechávat. Vrhněte se do bazénu a pořádně rozhýbejte tělo!
pokračování článku...
V této sekci bylo nalezeno celkem 8 článků.