Vyhrajte mini notebook Acer Aspire One

Portál KdeSportovat.cz pořádá soutěž, ve které můžete vyhrát mini notebook Acer Aspire One nebo digitální fotoaparát Canon PowerShot. Stačí napsat zajímavý článek a jste ve hře.

Pozor - soutěž byla prodloužena do 30.června 2009.

Jak se soutěže zúčastnit

Napište článek o sportu, cvičení nebo sportovních aktivitách a otiskněte ho na svém blogu nebo webové stránce. V článku je nutné uvést, že se účastní soutěže na www.kdesportovat.cz. Zároveň pošlete odkaz na článek na email info@kdesportovat.cz a do předmětu napište Soutěž pro blogery. Pro jistotu do e-mailu uveďte také vaše telefonní číslo (bude použito pouze pro kontakt při vítězství v soutěži). Článek musí být vlastním dílem autora.

Jak napsat článek

Článek může být napsaný jakoukoli formou (například jako novinový článek, reportáž, báseň, esej…). Oceňuje se zajímavý styl článků, originalita a dobrý nápad.

Kdy soutěž probíhá

Soutež probíhá od 15.4.2009 do 30.6.2009 a bude vyhodnocena porotou do 15.7.2009. Přihlášky do soutěže musí být doručeny do 30.6.2009. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž prodloužit.

O co se soutěží

1.místo – mini notebook Acer Aspire One (Intel Atom, 1GB/160GB, Windows XP Home)
2.místo – digitální fotoaparát Canon PowerShot A590 IS
3.místo – USB flash disk

Všichni výherci budou kontaktováni emailem. Ceny se předávají poštou nebo osobně do 1 měsíce od vyhodnocení soutěže. Pokud se výherce nepodaří kontaktovat do 10 dnů, výhra připadá na dalšího v pořadí.

Kdo je v porotě soutěže

Porota se skládá z těchto členů:

  • Barbora Benediktová – marketingová ředitelka společnosti two bits s.r.o. - provozovatele portálu KdeSportovat.cz
  • Lukáš Nevosád – technický ředitel společnosti two bits s.r.o.
  • Hana Dolenská – instruktorka aqua aerobicu (www.aqua-aerobic.cz)
  • Petr Sršeň - milovník Brna, bloger, publicista a internetový podnikatel

První dva porotci vyberou 10 nejzajímavějších článků, ze kterých poté celá porota určí pořadí. Výsledky budou zveřejněny na www.kdesportovat.cz a na www.twobits.cz.

Ostatní podmínky

Na výhry ze soutěže neexistuje právní nárok a vymáhání účasti či výhry v soutěži soudní cestou je vyloučeno. Ze soutěže jsou vyloučeni členové poroty a jejich rodinní příslušníci a zaměstnanci a spolupracovníci two bits s.r.o. Ceny nelze nahradit hotovostí. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit výhry v soutěži za obdobné produkty a ze závažných důvodů soutěž zrušit. Veškerá oznámení o takových změnách budou zveřejněna na webových stránkách pořadatele www.twobits.cz.


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.

Další aktivity