Vyzkoušejte letní školy tance

Pokud vám přes prázdniny skončily oblíbené taneční kurzy nebo pokud jednoduše hledáte nějakou příjemnou zábavu, zúčastněte se letních tanečních škol. Nabídka je opravdu pestrá.

Po celý týden od pondělí 13. července můžete v Praze navštěvovat kurzy pořádané Centrem tance. Naučíte se například neobvyklý africký tanec, vyzkoušíte si capoieru, contemporary dance, latin dance, indický popový tanec nebo street dance. Všechny kurzy jsou pro začátečníky, některé i pro pokročilé. Tančí se vždy v pozdním odpoledni nebo večer.

Pokud nejste z Prahy, nezoufejte. V Brně se můžete v létě učit flirt dance u tyče nebo street dance, probíhají i kurzy orientálních tanců a salsy. Velkou nabídku najdete i v Plzni, Jablonci nad Nisou a jiných městech.

Kompletní nabídku Centra tance na celé léto najdete na jejich stránkách.

Letní kurzy tance nejsou určeny jen pro ženy. Od 14. července do 2. září se můžou například všichni muži zúčastnit kurzů mužské techniky taneční školy Caminito , která vyučuje argentinské tango.

Pokud chcete svoje taneční kurzy spojit s výletem, můžete vyzkoušet letní taneční školu ve slovenském Zvoleně, kde se můžete naučit moderní i historický tanec. Letní seminář tance začíná 14. července.

Další nabídku letních tanečních kurzů najdete například na stránkách tanečních aktualit.

Pokud hledáte tančení školu ve svém okolí, můžete využít katalog KdeSportovat.cz, kde najdete nabídku tanečních škol z celé republiky.


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.