Zazávoďte si se Šárkou Záhrobskou

Jaké je stát na startu s mistryní světa v alpském lyžování, si mohou vyzkoušet všichni inline bruslaři, kteří se nebojí výzev. Příležitost budou mít v sobotu 5. září v Černošicích u Prahy. Koná se tam již sedmý závod letošního seriálu O2 InLine CUP.

Tradicí závodů O2 InLine CUPu jsou starty všech věkových kategorií – dostane se na rodiče s kočárky, děti, juniory i dospělé. Výčet kategorií končí inlinisty „profesionály“, kteří jsou registrováni v Českomoravském poháru inline bruslařů.

Závodnímu programu, který startuje o půl druhé odpoledne, předchází 20 minutové volné ježdění pro veřejnost ulicemi Černošic od 13.00 hod. Závodníci mohou dle schopností zvolit Černošickou míli (trať o délce 1,4 km) nebo Černošickou desetimíli (trať o délce 15 km). Slavnostní vyhlášení výsledků s předáním cen těm nejlepším bude o půl šesté odpoledne.

Kromě Šárky Záhrobské se závodů zúčastní i herečka Šárka Ullrichová známá ze seriálu Ulice. Ředitel pořádající agentury Martin Dvořák účastníky zve i na originální školu brždění. "Škola se na našich závodech setkává s velkým zájmem inlinové veřejnosti. Lidé stále víc dbají na svou bezpečnost a snaží se tak předcházet pádům a úrazům“, říká spokojeně.


Byl pro Vás článek užitečný?

  

Diskuze k článku

Chcete sledovat diskuzi ke článku e-mailem?
K článku zatím nejsou žádné komentáře. Chcete-li vložit komentář, klikněte na tlačítko Nový komentář.